Jak przygotować dobry andaluzyjskie gazpacho

Andaluzyjskie gazpacho jest typowe dla południowej Hiszpanii; Jest to zimna zupa, i jest wysoce zalecane w dietach odchudzających, ponieważ ma prawie żadnych kalorii. Jest to bardzo odświeżający i nawilżający danie ponieważ przynosi dużo wody, a co jest najlepsze Jest wypełniona składników odżywczych, zwłaszcza witamin, minerałów, przeciwutleniaczy, takich jak likopen, znajdując w pomidorach i błonnika.

SKŁADNIKI

Do przeprowadzenia gazpacho co potrzeba:


- 1 kg dojrzałych pomidorów
- 1/2 mała cebula
- 1 ząbek czosnku
- 1 ogórek wielki
- 1 duża zielona papryka włoski
- Woda
- 100 gramów chleba jednodniowych
- Sal
- Oliwa z oliwek
- Ocet

POSTĘPOWANIE

- Wybierz cebulę że nie gryzą i uważać, aby usunąć wewnętrzną kiełków, zarówno cebulę i czosnek, żeby nie powtarzać.

- Nie można obrać lub ogórek; Niektórzy nawet zostawić trochę skóry.

- Wybierz dojrzałych pomidorów, gruszka lub oddział; na bardziej dojrzałe i czerwone, tym bardziej intensywny czerwony zupa.

- Jeśli faktura nie jest pożądane, można dodać szklankę wody, bo to zależy od gustu każdego człowieka. Można również zostawić kwotę ciarta każdego składnika, posiekaną bardzo małe, a służyć gazpacho.

- Olej, sól i ocet, zależy od gustu każdej osoby - mój stosunek wynosi 1 łyżeczka soli, 4 łyżki octu i 4-5 extra-virgin oliwy z oliwek, ja varíalo do własnych upodobań.

- Należy pamiętać, że jeśli dodać chleb, będzie gazpacho z nieco jaśniejszym kolorze i czy nietoperze składniki razem z olejem, także odbarwienie; Jest lepiej niż roczników po poruszenia i rzucić gazpacho.

Sposób przygotowania

Pomidory umyć i pieprz, pozbawiając ją nasionami i żeber, skórka ogórka i pokroić Wszystkie składniki wraz z cebuli i czosnku.

Z drugiej strony, umieść chleba moczyć w szklance wody, aby wchłonąć cały płyn, a kiedy skończysz, dodać chleb bez wody, wraz z innymi składnikami do mieszalnika korzystnie szkło i bije wszystkich silne składniki energetyczne. Jeśli nie masz tego typu miksera, można je dodać do tradycyjnego miksera, ale nic nie będzie kosztować trochę więcej czasu i wytrwałości, beat składników.

Teraz trzeba przekazać otrzymaną zupę dla Chińczyków, aby usunąć miąższ i grubsze gazpacho pozostaje cieńszy. Jeśli struktura wydaje się zbyt gruby, dodać szklankę wody. Nie zapomnij wziąć w tym czasie sól, ocet i olej i dobrze wymieszać drewnianą łyżką, aby dokładnie wymieszać wszystkie składniki.

Zdjęcie dzięki uprzejmości BocaDorada

Like this post? Please share to your friends: