Odkryć dwie doskonałe środki zaradcze w celu ujednolicenia kolorytu skóry

Ci may're zauważyć jak ostatnio odcień skóry ulega zmianie: obszar twoich oczach pojawiają się trochę ciemniejszy teraz, masz więcej piegi, a nawet może mieć jakieś nowe miejsce na policzku, który nie był wcześniej ...

Nie martw się, to normalne, że dzieje się wszystko, a w wielu przypadkach może być leczona. Okolice oczu, na przykład, zwykle bardzo delikatny a czasami to zależy od naszego wyczerpanie lub złe odżywianie.

Plamy, w międzyczasie, mogą być złagodzone z odpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych, proste środki, z którymi ujednolicić odcień skóry i zobaczyć bardziej atrakcyjne. Chcesz dowiedzieć się dwa doskonałe środki zaradcze z aby uzyskać jaśniejszą twarz?

Można by je policzyć!

Dlaczego zmienić odcień mojej skóry?

Skóra do spotówSkóra do spotów

Obecnie nie ma nieomylnej remedium, które pozwala nam zatrzymać upływ czasu, ten eliksir z którego można podziwiać piękno, które nigdy nie zanika, który nie cierpi wpływu lat i jest bezpłatny te drobne linie, które wprowadzają pewną dojrzałość i nasza ekspresja.

Lat, jak wiadomo, musi być w pełni i szczęścia, jesteśmy długo żył i nie musi wstydzić się tego. Jednakże, to nie znaczy, że mamy prawo dbać o wszystko, co możliwe w celu złagodzenia tych skutków, ponieważ z czasem może też być przyspieszony, jeśli nie będziemy chronić prawidłowo lub jeśli nie posiadają odpowiednich nawyków życia.

Ton skóry mogą mieć wpływ różnych elementów, dlatego warto wziąć pod uwagę:

Ekspozycja 1. słońce

Jest największym wrogiem naszej skóry. Wysyłamy te Wolne rodniki, które utleniają się komórek naszego skóry, przedwczesnego starzenia sprzyjające, powoduje pojawienie się plam ...

Musisz pamiętać, że spędzać zbyt dużo czasu na słońcu, albo nawet nie używać codziennie ochronę przed działaniem promieni słonecznych, powoduje przebarwienia, skóra odwadnia i sprzyja powstawaniu zmarszczek.

Co jeśli pamiętamy na co dzień i chronić nas prawidłowo?

2. Skutki trądziku

Podczas naszych młodzieńczych lat wszyscy przeszliśmy tej strasznej fazie gdzie granity boli naszej skóry, zapalenie i pozostawił nam jakąś inną markę, która wciąż mamy. Ponadto, trądzik nie jest unikalny dla młodzieży. Nawet w dojrzałości i dlatego Nasze zmiany hormonalne nadal będzie cierpieć od czasu do czasu.

Stąd, to normalne, że w niektórych zakątkach naszej twarzy, kolor skóry uległa zmianie i mamy te plamki koloru kawy tak irytujące.

3. Ekspozycja na centrach światła ultrafioletowego kosmetycznych

To nie może być twoja sprawa, ale istnieje wiele kobiet, które zwykle nie mają zwyczaj dzieje się raz lub dwa razy w tygodniu, aby te Beauty tan skóry. Bezużyteczny do podjęcia działań. W dłuższym okresie, takie leczenie może przynieść nieoczekiwane efekty, takie jak przedwczesne starzenie.

4. ciąże

Porodzie powoduje wiele zmian w naszym ciele i na naszej skórze. Jednym z tych działań jest to, że w czasie ciąży, Produkujemy więcej melaniny a co za tym idzie, powszechne jest, że pojawiają się dziwne trochę miejsce.

5. zapalne lub zmiany skórne

Skóra ma pamięć i jest bardzo delikatna część naszego organizmu, który reaguje na żadnego efektu zewnętrznego, albo światło, zimno lub prądem. Niektórzy ludzie, na przykład, Jest bardzo wrażliwa na wszelkiego rodzaju otarcia, a przy najmniejszym wpływie, zauważył natychmiast, jak zostawia siniak i jak po dniu, narożnik ze skóry nie jest już jak dawniej.

Nawet zapalne możemy pozostawiać ślady, które są powoli znikają. Opryszczka, na przykład, można pozostawić zmiany chorobowe w jamie ustnej przez długi okres czasu.

6. Wiek

I wskazał na początku ty. Lata nie wybaczy i pozostawi swój ślad na naszej twarzy, zmarszczki, przebarwienia, obwisłych ... jeden z tych cech uderzające, że bez wątpienia, można zauważyć, prędzej czy później jest zmiana tonu Twoja skóra. Jest to normalne, że możemy złagodzić za pomocą odpowiednich zabiegów. Można by je wyjaśnić!

Środki zaradcze w celu ujednolicenia kolorytu skóry

Rozwiązanie 1 z aloesu

Aloe vera makijażAloe vera makijażskładniki

  • 3 gramy żelu z aloesu.

przygotowanie

  • Środek ten będzie stosować go codziennie rano i co wieczór. Trzeba tylko usunąć około trzech gramów centralny żel Penca Aloe Vera i stosuje się go na twarzy. Zauważysz, jak błyskawicznie tworzy warstwę ochronną, która powinna utrzymać 15 minut. Po tym czasie wyjąć go świeżą wodą.
  • Zrób to na co dzień i zobaczyć, jak wygląda skóra gładka, bez stanów zapalnych, jak i, stopniowo, ton skóry jest jednolity.

Rozwiązanie 2 z banana i cytryny

bananbanan

składniki

  • Sok z połowy cytryny.
  • Dojrzałe banany.

przygotowanie

  • Ten środek do ujednolicenia odcienia skóry powinien zrobić każdego wieczoru przed pójściem spać. Aby to zrobić, po prostu trzeba obrać i pokroić na kawałki banana i dostać sok z połowy cytryny.
  • Jaki jest następny krok? Zrób dobrze mieszane, w celu uzyskania skończoną krem ​​do stosowania na twarz. Utrzymać go przez 20 minut i przepłukać świeżą wodą. widać jak skóra wygląda jaśniej, bez plam i zaczęło być postrzegane. Jest to bardzo skuteczne!

Inne wskazówki, o których warto pamiętać

zdrowa skórazdrowa skóra

  • Używa codziennie fundament z filtrem przeciwsłonecznym.
  • regularnie nawilżać skórę, aby zapobiec wysuszeniu. Gdy skóra jest sucha, pojawiają się plamy i zmarszczki.
  • Unikaj soli i cukru żywności, które promują zatrzymywanie płynów i utlenianie komórek.
Like this post? Please share to your friends: