Nauczyć się robić dwie gąbki do kąpieli złuszczające

Jaki rodzaj gąbki normalnie używać do łazienki? Wiesz, że ideałem jest użycie gąbki złuszczające z których usuwają martwe komórki i ponownie nasze krążenie. Jest to część naszej urody rytuału, aby uzyskać gładszą i zdrowszą skórę.

Co sądzisz jeśli uczymy się rozwijać nasze własne gąbki złuszczające? Można by je kochać!

Korzyści złuszczają naszą skórę podczas kąpieli


Złuszczające-for-skóryZłuszczające-for-skóryTo nie boli, aby spędzić godzinę w tygodniu, aby cieszyć się dobrym zarośla i odprężającą kąpiel. Parowa gorąca woda otwiera pory nasi chwilę musimy wykorzystać do korzystania z tego rodzaju gąbki. Wiesz dlaczego? Cel tych wszystkich korzyści:

  • usunąć martwe komórki. Normalnie nasza skóra go co 28 dni, więc zawsze być dobrze nadaje się cieszyć z tego typu kąpieli regularnie, złuszczające gąbki będące istotnym zasobem.
  • Jeśli nie usunąć martwe komórki, zostawiamy miejsce dla rozwoju nowych, a zatem pojawia się skóra z duller, mniej zdrowy koloryt. Toksyny gromadzą i mają większe ryzyko wystąpienia problemów z trądzikiem.
  • Jeśli skóra jest tłusta, a następnie trzeba częściej złuszczają skórę.
  • Dobrym złuszczanie czarne krosty i plamy bojowe.

1. obierania gąbki nylon

88Czego potrzebuję?

  • Pół metra tkaniny nylonowej (taki sam jak na zdjęciu powyżej, jest idealnym miejscem do złuszczają skórę)
  • Igła i nić nylonową.

Jak zrobić mój nylonowej gąbki?

To naprawdę proste. Największą trudnością jest znalezienie może mieć to nylon, ale w każdym sklepie specjalizującym się rynek często. Zawsze można użyć, aby kupić kilka metrów i tak mają możliwość nawiązania nowych gąbki, kiedy ich potrzebujesz.

Pierwszą rzeczą, jaką możemy zrobić, to podzielić ten pół metra tkaniny trzy równe kawałki. Następnie będziemy szyć przez centrum dołączyć trzy kawałki i obrócić swoje usta tak, że jest to rodzaj rozetą. Byłoby po prostu przechodząc wątek podań następnie rozciągnąć i węzeł zabezpieczyć. Bardzo proste, wynik końcowy powinien być taki jak na powyższym zdjęciu.

Użyj tej gąbki aż traci spójność i notatki, które straciły objętość i nie jest już właściwie złuszczają skórę.

2. złuszczający loofah

The-zalety-of-the-gąbki-warzywno-3The-zalety-of-the-gąbki-warzywno-3Jak mogę uczynić moją złuszczający luffy?

Jest to jeden z najlepszych gąbek złuszczających na świecie. loofah Właściwie jest to naturalna gąbka pochodzi od typu ogórków rodziny roślin i squash. Aby to zrobić, nic lepszego niż się rozwijać je w domu, są bardzo ozdobne i co roku mogą dać ci wiele gąbek.

Można kupić nasiona w dowolnym naturalnym sklepie. Są łatwe w uprawie i w mniej niż rok, dostaniesz tych oryginalnych wydłużonym kształcie owoce zielone ogórki. Gdy są już dojrzałe, wyciągnąć je z roślin i pozostawić do wyschnięcia na tydzień.

Po tym czasie, po prostu trzeba usunąć skórę i lekko potrząsnąć, aby rozluźnić nasiona, które są w środku. Należy je będzie służył do nowych zbiorów! Kiedy już obrane ponieważ tego owocu, widać jak okaże się to Gąbki naturalne i wspaniałe lista złuszczają skórę.

Które wolisz?

Like this post? Please share to your friends: