Mają lśniące włosy są jedwabiste i również może być oznaką zdrowia, młodości i opieki. Skóra głowy może odzwierciedlać to, co się dzieje za pośrednictwem swojego życia lub, co dzieje się na zewnątrz (w środowisku), dlatego ważne jest, aby obserwować swoje włosy i czujesz się dobrze z nim.

Pewnie używali wielu kosztownych i rygorystyczne zabiegi na włosy, a może oni nie pracowali, czy też nie, jak chcesz. W tym przypadku chcemy zaoferować pewne naturalne alternatywy więc dbać o swoje włosy i mieszkał aż do swojej młodości i urody.

Nasze alternatywy

1. Banany i jajko

W jaja są również witaminy, chociaż 90% jego masy odpowiada wody.

W jaja są również witaminy, chociaż 90% jego masy odpowiada wody. W jaja są również witaminy, chociaż 90% jego masy odpowiada wody.

Wziąć banana i pokroić na kawałki. Musisz pokonać aż pojawi się podobna do postaci puree tekstury. Następnie, z jaj (bez jaj) i mieszaninę bananowy z białka jaja aż do uzyskania gęstej mieszaniny. Można mieszać więcej i stosować na włosy. Jeśli chcesz, możesz także wymieszać z jogurtem i stopić. Twoje włosy będą Ci wdzięczni.

2. Majonez

W tym przypadku, akt majonez jako odżywkę na włosach. może okazać się nieco niewygodne rozważa majonez tłuszczu, ale to będzie skuteczne. Co trzeba zrobić, to stosuje się majonez jako maskę na włosy. Odstawić na około 20 minut.

Dla wygody umieścić czapkę lub włosów zawinięte w plastikową torbę z tworzywa sztucznego. Po upływie 20 minut, w celu usunięcia maski mycia włosów. Jeśli chcesz, możesz zastosować odżywkę. Zabieg ten jest dość rygorystyczna, ale będzie działać jak będzie oferować trochę tłuszczu na skórze głowy. To działa najlepiej na suche włosy.

3. Avocado

Awokado (2)Awokado (2)

W tym momencie trzeba będzie 1 awokado, jeśli masz krótkie lub dwa awokado włosy, jeśli twoje włosy są długie. Musisz wziąć awokado i zgnieść aż gęstą papkę. należy zastosować tę pastę na włosy, czyniąc je od nasady do czubka. Odstawić na 20 minut. Następnie umyć ją jak zawsze. Powtarzać co drugi dzień lub co drugi dzień.

4. Piwo

homebrewhomebrew

Po pierwsze, można umieścić piwo w powietrzu przez godzinę lub trochę więcej, aby piana zniknie. Wtedy stosuje się piwo na czyste włosy na 10 minut, masaż. Stosowany do usuwania wystarczającej ilości wody piwo i odżywka. Zapach piwa zostanie usunięty z klimatyzatora.

5. Aloe Vera i miód

sabilasabila

Nie jest tajemnicą, że aloe vera i miód są Telltale wpływ na włosy. W tym przypadku, trzeba zrobić, to proste. Weź cztery liści aloesu i ekstraktów Babita, podobnie brać 3 łyżki miodu. Dodaj te składniki do szamponu i umyć w normalny sposób.

6. Maska owoców

Dla tej procedury trzeba będzie trochę czasu, a niektóre towary. Najpierw trzeba obrać i posiekać dwa banany. Następnie wycisnąć dwie pomarańcze i banany owsianka mieszanki.

Mieszać do drobnego pasty i dodać 5 łyżek miodu. Kontynuować mieszanie aż do uzyskania jednorodnej mieszaniny i zastosować na włosy masując palcami. Odstawić na 2 godziny i umyj włosy.

7. Lemon

-Healing-properties-cytrynowy-Healing-properties-cytrynowy

Umieścić kilka kropli cytrynowy w pojemniku ze znacznej ilości wody (na niskim poziomie, najlepiej). Stosuje się go na włosy i pozostawić na 15 lub 20 minut. Wreszcie, umyj włosy. Zaleca się, aby zrobić w nocy lub w ciągu dnia, aby to zrobić, upewnij się, że nie przebywania na słońcu.

Polecamy ...

Unikaj używania suszarki czy żelazka bez najpierw upewnij się jego troska termiczny. Użyj pożywne co najmniej raz w tygodniu i delikatnie przeczesać swoje maski odżywki do włosów. Ponadto, zawsze staram się mieć naturalną miękkość naskórka włosa. Dbanie o skórę głowy dobrze utrzymane, na pewno światło odbijają światło słoneczne bardzo dobrze.