Jak zmniejszyć zmarszczek mimicznych

Z biegiem lat, w połączeniu ze zmianami hormonalnymi, pojawiające się często iść zmarszczek mimicznych, dlatego bardzo ważne jest, aby pielęgnować skóra odpowiednio i poszukują produktów zapobiegających starzeniu, które zawierają składniki takie jak retinol i kwas hialuronowy, który można dodać do codziennej kosmetycznym, a tym samym zmniejszają nasilenie zmarszczek na twarzy.

TIPS do włączenia swoje piękno rutyna

- Istotne jest, aby umyć twarz codziennie po przebudzeniu, aby pozbyć się martwych komórek skóry i wykazują bardziej równomierne skórę; Pomoże to twoje produkty Antiaging są wchłaniane bardziej efektywnie.


- W ciągu dnia, stosować nawilżające zawierające filtry przeciwsłoneczne, aby uniknąć pojawienia się nowych zmarszczek, działaniem słońca i kwasu hialuronowego, aby utrzymać skórę dobrze nawilżona, a tym samym zmniejszenie zmarszczek istniejących ,

- W nocy, zawsze oczyścić swoją twarz przed nałożeniem krem; wybrać te zawierające retinol za pomocą produkcji kolagenu, utrzymuje gładką skórę i zmniejszenie drobnych linii, i, zmarszczki

- złuszczają twarz, co najmniej dwa razy w tygodniu, aby promować odnowę komórkową, poprzez masaż kolistymi, delikatnymi ruchami, aby pokazać swoją skórę twarzy z jaśniejszej i odnowioną tekstury.

Witaminy dla ZMARSZCZEK TWARZY

Niektóre witaminy pomogą walczyć zmarszczki twarzy:

Witamina A

- Witamina A utrzymuje zdrowia skóry zarówno na zewnątrz jak i innych funkcji; caretenoides chronić starzenia i zmarszczki, i oferują ochronę przed degradacją kolagenu przez działanie promieni UV. Pokarmy bogate w witaminę A to owoce i warzywa, ciemny zielony, pomarańczowy, żółty i czerwony.

Witamina B3

Zwiększone wytwarzanie kolagenu i jędrności skóry, zmarszczki diaminuye; miejscowo obniża powstawanie nowych zmarszczek. Pokarmy bogate w witaminę B3 są mięso, tuńczyk, produkty pełnoziarniste, orzechy, kiełki pszenicy, groch, ziemniaki i karczochy.

Witamina C

- Witamina C jest niezbędne do wytwarzania kolagenu i chroni zmarszczek na twarzy; wielu ekspertów uważa, że ​​pomaga odwrócenia skutków uszkodzeń słońce i zredukować istniejące zmarszczki. Pokarmy zawierające witaminę C są owoce cytrusowe, papryka, truskawki, jabłka, a także w mniejszym stopniu, awokado, rzodkiewki, brukselki i szpinaku między innymi.

Omega-3

Ludzie, którzy spożywają Omega.3 mają najbardziej wilgotne i mniej pomarszczona skóra, a pokarmy bogate w kwasy omega-3 są oleje roślinne i tłuste ryby głównie.

Zdjęcie dzięki uprzejmości tommerton2010

Like this post? Please share to your friends: