Może wyciąć włosy i nie chcesz, lub może jesteś trochę zmęczony krótkie włosy. Jeśli chcesz włosy dłużej czuć się swobodnie do zapoznania się z tym artykułem. Nauczyć się myśleć włosy szybciej i wprowadzone w życie od teraz.

Metody dokonywania włosy rosną szybciej, są zróżnicowane i nie wszystkie są skuteczne. Dlatego musimy znaleźć odpowiednią opcję między badaniem domu receptur, które pokazują w tym artykule.

Zrobić włosy rosną szybciej, jest to możliwe?


Jeśli po prostu wyciąć włosy i cię nie lubią, musimy dążyć do jego rozwiązania, aby cieszyć się włosy jak dawniej i nie trzeba czekać latami. To nie jest tak trudne, jak myślisz, ale wręcz przeciwnie. Oto kilka interesujących porad:

często wyciąć

W przeciwieństwie do tego, co myślisz, cięte końce włosów może sprawić, że rosną szybciej, ponieważ będzie to trudniejsze. Rozdwajaniu nie pozwalają na to, aby odpowiednio rozwijać. Można wziąć pod uwagę fazy księżyca, na przykład, półksiężyc jest, gdy mówią, że rośnie szybciej.

Cięcie-hairCięcie-hair

Masować skórę głowy

Jeśli masz odwagę zrobić to samemu, lub może poprosić swojego partnera lub być może w salonie kosmetycznym. Wystarczy umieścić kilka kropli olejku eterycznego (lub oliwy z oliwek), jeśli masz na czubku palcami i dostać masaże w głowie kilka minut przed kąpielą.

Alternatywnie, olej dziecko. Chodzi o to, że skóra jest bardziej nawilżona, a włosy będą rosły szybciej.

białko

Białka i jaja są doskonałe składniki odżywcze do wzrostu włosów. Jest idealny w przypadkach, w których nic nie działa. Białka mają witamin, które korzystnie działają na włosy ogólnej.

Część dwa jajka, wyjąć żółtka, dobrze wymieszać i stosować na włosy. Stosowane na skórę głowy podejmowania masaż i odstawić na dziesięć minut. Spłukać dokładnie ciepłą wodą, a następnie przemyto jak zwykle. Ponadto, włosy będą wyglądać znacznie jaśniejsze i zdrowsze.

W jaja są również witaminy, chociaż 90% jego masy odpowiada wody.W jaja są również witaminy, chociaż 90% jego masy odpowiada wody.

Pij więcej wody

Nawodnienie jest bardzo ważne, dlatego staramy się pić co najmniej dwa litry wody dziennie. Jeśli jest zbyt gorąco, pije trzy litry. Jest to bardzo prosta metoda, która z kolei daje korzyści Lot. Nawilża skórę narządów, a tym samym włosy. Jeśli nie lubisz dużo wody, można pić zimne herbat ziołowych lub koktajle.

Myj włosy

Kiedy myjesz włosy, myć włosy w ciągu kilku minut, zawsze z tym samym ruchem, od głowy aż po końce, więc rozciągać. Ale nie jest to kwestia przesadza lub spędzić dwie godziny w lustrze untangling nici. Szczotkować raz lub dwa razy dziennie, aby stymulować mieszki włosowe.

Dowiedz się, jak przygotować i 5 naturalnych włosów jasnych bytowe

Nie używaj suszarki lub żelazka

Jeśli jesteś przyzwyczajony do wysuszyć włosy lub używać dużo planszety, uniknąć tych nawyków, chyba że bezwzględnie konieczne, to znaczy, jeśli jest bardzo zimno lub wilgoć i trzeba zostawić, na przykład. Przynajmniej spróbować zmniejszyć suszarki ponieważ służy ona swój cel, aby włosy szybko rosną.

żelazko włosyżelazko włosy

pigułki antykoncepcyjne

To nie jest udowodnione, ale wiele kobiet nosi. Nie trzeba ich wziąć, ale umieścić je we włosach. Wystarczy miele cztery lub pięć tabletek i dodać je do szamponu, którego używasz na co dzień. To sprawi, że włosy rosną szybciej i w tym samym czasie, bardziej obfite i zdrowe.

Spać z plecionki

Przed pójściem do łóżka, zrobić warkocz włosy. Jeśli masz bardzo krótkie, zrobić dwa lub trzy mniejsze. Pamiętaj, że musisz być mokra (po kąpieli jest doskonały). Śpi całą noc i dziś rano czesanie, szczotkowanie energicznie. Powtarzać codziennie przez tydzień.

Olejki eteryczne

Olej z pestek winogron jest bardzo dobra do uprawy włosy. Wystarczy użyć kilku kropel do zastosowania jak gdyby był to bieg na całej skórze głowy masażu. To pomoże stymulować mieszki włosowe.

Innym ciekawym rozwiązaniem jest olej kokosowy, który pozwala cieszyć się piękną, błyszczącą i zdrowe włosy, a także dłużej. Daj sobie masażu na skórę głowy z kilkoma kroplami ciepłego oleju kokosowego raz w tygodniu. Należy zwrócić uwagę, jeśli powoduje podrażnień skóry.

Discover 9 wykorzystuje olej kokosowy może nie wiedzieć

Trzecią możliwością jest rozmarynowy. To zioło lecznicze jest dobre dla zdrowia włosów. W pojemniku umieszcza się dwie łyżki suszone liście rozmarynu i pół szklanki oliwy z oliwek, podgrzewane bez wrzenia. Ostudzić i odstawić na dwa dni. Szczep i umieszcza w pojemniku. Następnie masować skórę głowy, po umyć włosy.

woda ziemniaczana

ziemniakiziemniaki
Ziemniak, a dokładniej sok ziemniak (lub wody), jest to dobry pomysł, aby sprawić, że włosy rosną szybciej, a jednocześnie, aby wyglądać zdrowiej, nie łamią i jest bardzo cienka. To dlatego, że dostarcza wielu witamin, zwłaszcza grupy B. Gotować ziemniaki w skorupkach dwa w jednym litrze wody. Ostudzić i przecedzić. Zastosowanie jako płukania po praniu.