Granada, owoc, który czyści tętnice

Granada jest owocem z wysoki przeciwutleniacz, bogate w witaminy moc, ma wiele korzyści lecznicze.

Poszczególne części owocu dla wielu chorób, wśród których właściwość jest używana do zmniejszyć ryzyko zawału serca, poprawia przepływ krwi do serca i utrzymać tętnic złogów tłuszczowych.


Liczne badania wykazały, że Granada jednym z owoców, które mają więcej właściwości. masz witaminę C, witaminę B5 oraz (kwas pantotenowy), naturalne fenole, potasu, witaminy A, witaminy E i kwasu foliowego. Posiada również wysoki poziom przeciwutleniaczy, które w walce z wolnymi rodnikami i zapobiegają starzeniu się komórek.

Granada nasion, kwiatów, kory, itp są wykorzystywane w wielu przypadkach zaleca się ich sok, podając ich właściwości łatwo.

Granada redsea2006Granada redsea2006

Granada i tętnice

Niedawne badania wykazały, że może Granada zapobiegania i nawet odwrócić najczęstszą przyczyną zgonu z powodów sercowych, który jest stopniowe zagęszczanie tętnic wieńcowych, z uwagi na tworzenie się złogów tłuszczowych nazywanych miażdżycy.

Miażdżyca może być spowodowane nadciśnieniem, stres oksydacyjny a przede wszystkim cholesterolu, a tam są trzy nierównowagi, które bezpośrednio zwalczania Granada.

sok Granada wykazano zmniejszenie miażdżycy u 25% pacjentów którzy wzięli udział w badaniu.

sok Granada Quinn-anyasok Granada Quinn-anya

Jakie inne obiekty?

 • Zmniejsza rozwój zaćmy
 • poprawia cukrzycy
 • Ma właściwości przeciwzapalne
 • Wzmacnia kości i mięśnie
 • łagodzi stres
 • Pomaga obniżyć poziom cholesterolu LDL „złego”
 • nieco niższe ciśnienie krwi
 • To pomaga zapobiec różnych nowotworów, zwłaszcza prostaty
 • Zapobiega gromadzeniu się tłuszczu w jamie brzusznej
 • To pomaga zapobiec pogorszeniu chrząstki
 • Jej ściągające właściwość zapobiega biegunka (osoby z zaparciami nie powinien nadużywać sok Granada), szczególnie jeśli używamy wlew zbiornika i kory drzewa
 • Eliminuje pasożytów jelitowych
 • To redukuje płytkę nazębną i ma działanie antybakteryjne. W Indiach białe i gorzkie części Granada jako składniki stosowane w pastach do zębów naturalnych
 • Zabezpiecza skórę przed promieniowaniem ultrafioletowym (stosowane miejscowo).

Skąd mamy wziąć?

Naturalnie można spożywać korzystnie czczo. Wielu ludzi nie zużywają i trudności, aby usunąć nasiona. Wystarczy wyciąć go na pół i niech to hit część skorupy z łyżką. Możemy również pokroić na cztery kwartały, aby przejść nasiona obierania łatwiejsze.

Możemy również zrobić sok z nasion. Obecnie wielu zielarzy i diety zbyt skomercjalizowane. Czy my przygotowujemy się tak, jakby kupujemy ważne jest, aby unikać cukru białego. Zamiast tego, możemy osłodzić z odrobiną miodu lub stewii. Ten sok pozostawia nieco szorstki dotyk na języku, gdyż garbniki, które mają właściwości ściągające. Możemy również mieszać tego soku z pomarańczy, jabłka, marchewki, imbiru, itd. cieszyć się wiele właściwości.

Możemy również uzyskać ekstrakt skórki, który ma moc antyoksydantów, a jeszcze bardziej oddziaływać na miazgę cholesterolu.

Olej z nasion Granada To pomaga nam osiągnąć znaczący wpływ na nasze ciało i skorzystać z jej właściwości przeciwzapalne. Ponadto, można wykorzystać ten olej miejscowo do poprawy stanu skóry, dzięki wysokiej przeciwutleniacz, w celu uniknięcia zmarszczek ujędrniające regenerujący skórę i opóźnia starzenie się. Pomaga również łagodzić podrażnioną i swędzącą skórę.

Granado kwiaty, są one bardzo cierpki, są również używane w infuzji do biegunki i mogą być stosowane na zewnątrz. W celu przygotowania naparu 30 gramów kwiaty są używane na litr wody, co pozwala im na 15 minut.

Granada kwiat cztery lataGranada kwiat cztery lata

Zaparzanie liści granatu Pomaga zapobiegać anemii jeśli weźmiemy trzy filiżanki przez cały dzień, przez okres co najmniej dwóch miesięcy.

Cokolwiek zdecydujemy jak weźmiemy co najmniej trzy miesiące i ocenić jego skutki.

Zalecamy zawsze skonsultować się z lekarzem, ponieważ niektóre pokarmy mogą zakłócać działanie niektórych leków.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Vanessa Pike-Russella, redsea2006 Quinn-Anya i czterech lat

Like this post? Please share to your friends: