7 stosuje olej kokosowy dla urody

Olej kokosowy jest jednym z najlepszych sojuszników na piękno, które można znaleźć w naszej naturze. Ten produkt ma od czasów starożytnych zostały wykorzystane do jego właściwości zdrowotne, to stała się jedną z najlepszych produktów do pielęgnacji skóry i włosów.

Składnik ten jest idealny dla urody, ponieważ Jest to organiczny, jest bardzo nawilżający, może być używany do wielu celów i pachnie. Należy pamiętać, że jest to bardzo ważne, aby kupić extra virgin olej kokosowy, ponieważ na rynku istnieją również inne oleje, które nie mają takich samych właściwości jak organiczny. Chciałbyś wiedzieć zastosowań oleju w piękno?

1. Olej kokosowy jako balsam ciała


Wiele nawilżające, które są dostępne na rynku mają wysoką zawartość wody i inne związki chemiczne, które sensu przy stosowaniu nawilżona i miękka.

Jednakże, w godzinach przechodzącej że woda paruje i zauważył, jak skóra wysychają ponownie. W przeciwieństwie do tego, olejki głęboko nawilżają i utrzymać skórę gładką dłużej.

Olej kokosowy jest jednym z najlepszych naturalnych nawilżające, które można znaleźć w pielęgnacji skóry. Właściwości kokosa nawilżają, zmiękczają i, nawiasem mówiąc, pomaga wyeliminować martwe komórki, zapobiegania przedwczesnemu starzeniu się skóry.

2. Peeling

Piel.asperaPiel.aspera

Olej kokosowy jest dobrym sprzymierzeńcem głęboko oczyszczają skórę i usuwają martwe komórki, które gromadzą się na co dzień. Można przygotować własne exfoliator do twarzy i ciała na bazie oleju kokosowego. Należy zwrócić uwagę na poniższe instrukcje:

  • Wykorzystuje część oleju kokosowego z 2 częściami brązowego cukru lub soli.
  • Olej kokosowy umieścić na małym ogniu i po gorąco, należy wlać cukru lub soli w doniczce, stale mieszając, przez 2 minuty.
  • Zapobiega topi cukier i przed wyświetleniem Zdjąć z ognia, odstawić na kilka minut i stosować na skórę chcesz złuszczają.
  • Dla uzyskania najlepszych rezultatów, zalecamy używanie rękawic złuszczające. można kupić w sklepach i aptekach.

3. Odżywka do włosów

olej kokosowy działa jako doskonała odżywka do włosów, szczególnie dla tych kobiet, które mają grube, suche włosy. Kobiety, które mają cienką, oleistą włosy powinny unikać tego produktu.

Aby go użyć, włosy są nawilżone i olej kokosowy jest stosowany od połowy długości włosów i na końcach. Oznacza to, że Nie stosuje się na cebulki włosów. Korzystnie pozostawić na 30 minut i przemyto wodą.

Możesz być zainteresowany Przygotowanie domowej roboty balsam na porost włosów

4. Olej kokosowy do walki z trądzikiem

Trądzik hormonalnyTrądzik hormonalny

Dermatolog Jeannette Graf według Allure Magazine olej kokosowy jest kwas laurynowy, substancji zdolnej do zwalczania bakterii, które powodują trądziku. Graf wyjaśnia, że ​​ten produkt jest skuteczne u niektórych pacjentów, ale nie jest w pełni udowodnione. Jednak warto próbować.

Dodatkowo, powiedział również, że olej kokosowy ma działanie przeciwzapalne które pomagają lepiej wygląd blizny od ran.

5. Oczyszczenie

Jeśli chcesz, aby nawilżyć skórę twarzy i rzęsy umilić ekscesy makijażu, olej kokosowy jest najlepszym sprzymierzeńcem. Ten produkt jest idealny do usuwania nadmiaru tuszu te zazwyczaj wodoodporne. Do tego trzeba tylko zwilżyć wacik z oleju kokosowego i oczyścić twarz i powieki.

6. Olej kokosowy, aby zapobiec rozstępy

prążkiprążki

Jeśli jesteś w planach schudnąć lub jesteś w ciąży, należy pamiętać, że w wyniku mogą pojawić się rozstępy. Jeśli chcesz tego uniknąć, olej kokosowy prostu stosowane w obszarach najbardziej narażone na rozstępy (piersi, brzuch, pośladki, ramiona, itd.), korzystnie co noc przed snem.

Dowiedz się sześć sztuczki, aby poprawić wygląd swoich rozstępów

7. nawilża spierzchnięte usta

warunki atmosferyczne, stosowanie niektórych rodzajów szminki, niektóre choroby i inne czynniki mogą mieć wpływ na zdrowie warg i sprawiają, że wyglądają suche. Jeśli zauważysz, że twoje usta są pękanie i skóra wysycha, zastosować trochę oleju kokosowego na nich i zachować je na długo nawilżona.

Like this post? Please share to your friends: