soki naturalne są coraz bardziej popularne są doskonałe dla sojuszników, aby schudnąć zdrowo, bez konieczności głodny. Soki te charakteryzują zakładając minimalną ilość kalorii, zapewniając jednocześnie ważne witaminy, minerały, antyoksydanty i inne ważne substancje odżywcze, które wspomagają diety w celu zmniejszenia masy ciała.

Tym razem chcemy się z wami podzielić sok z marchwi i pomarańczy pyszne, który pomaga schudnąć szybko. Połączenie tych dwóch składników sprawia, że ​​napój ten jest silnym odtruwa, który pomaga nam uzyskać zdrowe jednocześnie poprawiając zdolność organizmu do eliminacji nadwagi. Zobaczmy, co to jest!

Dlaczego ta naturalna dieta praca sok?


Zarówno marchwi i pomarańczy dostarczy organizmowi znacznych ilości przeciwutleniaczy, które promuje eliminację odpadów ciała i wszystkich tych toksyn, które przyczyniają się do zwiększonej akumulacji tłuszczu. Aby zrozumieć, jak korzystne jest to dieta sok, opłaca się znać właściwości tych składników.

Marchew korzyści odchudzania

sok z marchwisok z marchwi

Ta żywność stała się jedną z najważniejszych w dietach odchudzających, ponieważ jest źródłem włókien naturalnych, co przyczynia się do dobrego trawienia poprzez wyeliminowanie odpadów, które organizm potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania. Ponadto, ten składnik odżywczy sprawia, że ​​sycące roślinnego, który utrzymuje usatysfakcjonowany osobę i unikać nadmiaru kalorii.

Ma moc oczyszczającą, aktywują enzymy trawienne, które poprawiają zdolność do usuwania toksyn i pozbyć się ciała z substancji odpadowych. Podobnie, jest to doskonałe działanie moczopędne i stymuluje funkcje nerek do zwalczania nadmiaru płynu i ułatwienia jej usunięcia z moczem.

Jest bogaty w witaminy i minerały, o niskiej zawartości tłuszczu i kalorii, ale bogate w wodę. Jako termogeniczne żywności, poprawia zdolność organizmu do spalania kalorii i schudnąć szybko. Co gorsza, jest to jedzenie niski indeks glikemiczny i bogate w beta-karoten, witamina A i potasu.

Pomarańczowe korzyści dla utraty wagi

pomarańczepomarańcze

Ten pyszny owoc został wyróżniony przez lata jako jedno z głównych źródeł witaminy C, która pomaga wzmocnić układ odpornościowy i zapobiegać różnym chorobom. Ale też wiadomo, że owoc ten zawiera ważne antyoksydanty, które przyczyniają się do regeneracji komórek, układu krążenia i dobrego stanu skóry.

Podkreślając jego korzyści dla utraty wagi w zdrowy sposób, ważne jest, aby powiedzieć, że Pomarańczowy obsługuje diety odchudzanie, dzięki swojej zdolności do poprawy trawienia, usuwanie toksyn z organizmu i przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania wątroby. Owoc ten zawiera kwasy, przeciwutleniacze i błonnik, które pomagają mieć lepsze funkcjonowanie metabolizmu, ponieważ zwiększają one wartość kaloryczną wydatków i zdolność organizmu do utraty wagi.

Jak przygotować sok z marchwi i pomarańczowy dla utraty wagi

Teraz, gdy wiesz, jakie korzyści z tej diety sok, nadszedł czas, aby wykonać proste etapy przygotowań, które pomogą Ci pozbyć się tego napoju, aby skorzystać ze wszystkich jego dobrodziejstw.

składniki

Milkshake-de-pomarańczowo-marchewMilkshake-de-pomarańczowo-marchew

 • 2 pomarańcze
 • 2 marchewki
 • 1 szklanki wody (200 ml)
 • Pęczek pietruszki

przygotowanie

KROKIKROKI

 • Etap 1. Cięcie liści pietruszki.
 • Etap 2. Pokroić marchewkę.
 • Etap 3. Pokroić pomarańcze w połowie.
 • Etap 4. Exprímelas w ekstraktora.

PASOS2PASOS2

 • Etap 5. Włączenie do marchwi blendera i pocięte pietruszki.
 • Etap 6. Dodaj szklankę wody i soku pomarańczowego.
 • Etap 7. Mieszać przez kilka minut, tak, że wszystkie składniki są dobrze mieszane.
 • Etap 8. Służyć i pić świeżo parzonej i kostki lodu.

Ver-przepis-w-YouTubeVer-przepis-w-YouTube

Aby wziąć pod uwagę!

Sok ten działa jako wsparcie dla diety odchudzającej, ale nie jest to produkt cud, że można wyeliminować kilogramów noc. Uwzględnić w codziennej diecie pomaga zwiększyć metabolizm i pomaga spalić kalorie. Najlepiej pić na pusty żołądek, aby zwiększyć jego wpływ na organizm.

W żadnym wypadku nie powinny zastępować odpowiednich posiłków lub żywności dla tego soku. Ponownie przypominamy, że należy traktować tylko jako dodatek.