Sok z marchwi, pomarańczy i pietruszka schudnąć

soki naturalne są coraz bardziej popularne są doskonałe dla sojuszników, aby schudnąć zdrowo, bez konieczności głodny. Soki te charakteryzują zakładając minimalną ilość kalorii, zapewniając jednocześnie ważne witaminy, minerały, antyoksydanty i inne ważne substancje odżywcze, które wspomagają diety w celu zmniejszenia masy ciała.

Tym razem chcemy się z wami podzielić sok z marchwi i pomarańczy pyszne, który pomaga schudnąć szybko. Połączenie tych dwóch składników sprawia, że ​​napój ten jest silnym odtruwa, który pomaga nam uzyskać zdrowe jednocześnie poprawiając zdolność organizmu do eliminacji nadwagi. Zobaczmy, co to jest!

Dlaczego ta naturalna dieta praca sok?


Zarówno marchwi i pomarańczy dostarczy organizmowi znacznych ilości przeciwutleniaczy, które promuje eliminację odpadów ciała i wszystkich tych toksyn, które przyczyniają się do zwiększonej akumulacji tłuszczu. Aby zrozumieć, jak korzystne jest to dieta sok, opłaca się znać właściwości tych składników.

Marchew korzyści odchudzania

sok z marchwisok z marchwi

Ta żywność stała się jedną z najważniejszych w dietach odchudzających, ponieważ jest źródłem włókien naturalnych, co przyczynia się do dobrego trawienia poprzez wyeliminowanie odpadów, które organizm potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania. Ponadto, ten składnik odżywczy sprawia, że ​​sycące roślinnego, który utrzymuje usatysfakcjonowany osobę i unikać nadmiaru kalorii.

Ma moc oczyszczającą, aktywują enzymy trawienne, które poprawiają zdolność do usuwania toksyn i pozbyć się ciała z substancji odpadowych. Podobnie, jest to doskonałe działanie moczopędne i stymuluje funkcje nerek do zwalczania nadmiaru płynu i ułatwienia jej usunięcia z moczem.

Jest bogaty w witaminy i minerały, o niskiej zawartości tłuszczu i kalorii, ale bogate w wodę. Jako termogeniczne żywności, poprawia zdolność organizmu do spalania kalorii i schudnąć szybko. Co gorsza, jest to jedzenie niski indeks glikemiczny i bogate w beta-karoten, witamina A i potasu.

Pomarańczowe korzyści dla utraty wagi

pomarańczepomarańcze

Ten pyszny owoc został wyróżniony przez lata jako jedno z głównych źródeł witaminy C, która pomaga wzmocnić układ odpornościowy i zapobiegać różnym chorobom. Ale też wiadomo, że owoc ten zawiera ważne antyoksydanty, które przyczyniają się do regeneracji komórek, układu krążenia i dobrego stanu skóry.

Podkreślając jego korzyści dla utraty wagi w zdrowy sposób, ważne jest, aby powiedzieć, że Pomarańczowy obsługuje diety odchudzanie, dzięki swojej zdolności do poprawy trawienia, usuwanie toksyn z organizmu i przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania wątroby. Owoc ten zawiera kwasy, przeciwutleniacze i błonnik, które pomagają mieć lepsze funkcjonowanie metabolizmu, ponieważ zwiększają one wartość kaloryczną wydatków i zdolność organizmu do utraty wagi.

Jak przygotować sok z marchwi i pomarańczowy dla utraty wagi

Teraz, gdy wiesz, jakie korzyści z tej diety sok, nadszedł czas, aby wykonać proste etapy przygotowań, które pomogą Ci pozbyć się tego napoju, aby skorzystać ze wszystkich jego dobrodziejstw.

składniki

Milkshake-de-pomarańczowo-marchewMilkshake-de-pomarańczowo-marchew

 • 2 pomarańcze
 • 2 marchewki
 • 1 szklanki wody (200 ml)
 • Pęczek pietruszki

przygotowanie

KROKIKROKI

 • Etap 1. Cięcie liści pietruszki.
 • Etap 2. Pokroić marchewkę.
 • Etap 3. Pokroić pomarańcze w połowie.
 • Etap 4. Exprímelas w ekstraktora.

PASOS2PASOS2

 • Etap 5. Włączenie do marchwi blendera i pocięte pietruszki.
 • Etap 6. Dodaj szklankę wody i soku pomarańczowego.
 • Etap 7. Mieszać przez kilka minut, tak, że wszystkie składniki są dobrze mieszane.
 • Etap 8. Służyć i pić świeżo parzonej i kostki lodu.

Ver-przepis-w-YouTubeVer-przepis-w-YouTube

Aby wziąć pod uwagę!

Sok ten działa jako wsparcie dla diety odchudzającej, ale nie jest to produkt cud, że można wyeliminować kilogramów noc. Uwzględnić w codziennej diecie pomaga zwiększyć metabolizm i pomaga spalić kalorie. Najlepiej pić na pusty żołądek, aby zwiększyć jego wpływ na organizm.

W żadnym wypadku nie powinny zastępować odpowiednich posiłków lub żywności dla tego soku. Ponownie przypominamy, że należy traktować tylko jako dodatek.

Like this post? Please share to your friends: