Dziś, wiele osób dotkniętych otyłością i nadwagą, które są dwa problemy zdrowotne wynikające z siedzącego trybu życia i złe nawyki żywieniowe. Zwalczania obu tych problemów nie jest niemożliwe, a teraz można przestrzegać diety wielu nie do wyeliminowania tych nadmiar kilogramów i odzyskać zarówno zdrowie i figurę.

Wielu z nas nieustannie poszukują sposobów, aby schudnąć, bo chociaż prawie zawsze robią to dla siebie i czuć się dobrze, mamy również na uwadze, że zrównoważona waga jest synonimem dobrego zdrowia.


Jeśli szukasz schudnąć łatwo i żadna z diet zrobiłeś do tej pory pracował dla ciebie, wtedy chcemy podzielić skutecznej diety, aby pożegnać się z tych kilogramów nie trzeba.

Dieta „zupa cud” stracić 10 funtów w ciągu tygodnia

W „zupa cud” to przepis stworzony w 1988 roku przez Loma Linda Szpitalu (Kalifornia, Stany Zjednoczone). Początkowo zupa zostały dostarczone do pacjentów z chorobami serca i nadwagi musieli tracić kilogramy przed poddaniem się operacji.

Jednakże, Z biegiem lat stała się popularna zupa i stał się znany przepis wśród ludzi, którzy chcieli szybko i bezpiecznie schudnąć.

Dieta składa się z planu 7 dni, w nich nasz organizm będzie w procesie oczyszczania i usuwania wszelkiego rodzaju toksyn, które mogą mieć wpływ na nasze zdrowie.

Po diecie status będzie zdrowsze i mają poczucie dobrego samopoczucia, które będą motywować wystarczy. W ciągu tych 7 dni diety żywności opiera się na konsumpcji warzyw, owoców, mięsa i zupy.

Dzienne nawyki i-noc-to-lose-stosunek wagowyDzienne nawyki i-noc-to-lose-stosunek wagowy

W „zupa cud” obejmuje między jego składników ziołowych, takich jak kapusta, Poza tym daje nam uczucie sytości, a także pomaga przyspieszyć metabolizm schudnąć łatwiej.

Ta dieta nie zawiera mąka, tłuszcze i cukry. Dlatego nasz organizm jest zmuszony, aby przyspieszyć metabolizm i wykorzystanie energii jako zapasy tłuszczu, aby uzyskać dostaw energii, musimy codziennie.

Śledź swoją dietę bezpiecznie

Przed wiedząc, plan odżywiania 7 dni stracić nawet 10 funtów, bardzo ważne jest, aby pamiętać, że dieta ta powinna być stosowana tylko w szczególnym przypadku i bez powodu powinien on zostać przedłużony więcej niż zalecane.

Musimy pamiętać, że ta dieta nie dostarcza niezbędnych składników odżywczych, aby utrzymać nasze ciało w dobrym stanie i z tego powodu stosuje się tylko przez 7 dni.

Zobacz również 8 nawyków należy podjąć, jeśli starają się schudnąć

Najlepiej byłoby, gdyby na koniec diety, zacząć zdrowszy styl życia i zrównoważona dieta, która pozwala na utrzymanie równowagi nie do odzyskania kilogramów straciłeś tę wagę jedzenia plan.

Jeśli cierpi na problemy z niewydolnością nerek lub cukrzycą lepiej powstrzymać się od takich dietach ponieważ w tych warunkach, pacjenci potrzebują bardziej zrównoważoną i pełną dietę.

Planu jedzenia, aby schudnąć w 7 dni

Sok ananasowy-de-z miętąSok ananasowy-de-z miętą

Ważne jest, aby przestrzegać ścisłej diety sposób, aby dać rezultaty. Jest to codziennie planu:

 • Dzień 1: Można spożywać kilka porcji owoców, zwłaszcza tych, które są bogate w wodzie, takich jak arbuz, kantalupa i ananasa.
 • Dzień 2: zużywają wszystkie rodzaje warzyw, zwłaszcza świeżych surowców. Należy unikać wybierając fasola, zielony groszek i kukurydzę. Jeśli chcesz, możesz przygotować gotowane warzywa, i nie zapomnij, aby zwiększyć spożycie wody.
 • Dzień 3: Można jeść owoce i warzywa, ziemniaki i banany uniknąć lub banany.
 • Dzień 4: w trakcie tego dnia należy jeść osiem banany i banany i 6 szklanek chudego mleka. To daje energię i pomagają zmniejszyć chęć jedzenia słodyczy.
 • Dzień 5: spożywane w ciągu dnia, od 2 do 3 części mięsa i około 6 małych pomidorów. Mięso należy gotować lub palone i pomidory mogą być spożywane na surowo lub gotowane. Pamiętaj, aby pić tyle wody.
 • Dzień 6: zużywa 2 do 3 części chudego mięsa i compleméntalo z wielu surowców lub gotowanych zielonych warzyw.
 • Dzień 7: Można spożywać do 3 porcji brązowego ryżu i przygotowanie wstrząsa na niesłodzone owocowych i warzywnych.

Receptura „zupa cud”

Oprócz wyżej wymienionych produktów spożywczych w tym diety, Można spożywać ilość zupy chcesz każdego dnia, gdy poczujesz głód. Ta zupa dostarcza mało kalorii, więc można spożywać kilka razy dziennie bez żadnych problemów.

składniki

 • 3 białe cebuli.
 • 1 zielona papryka.
 • 1 pomidor.
 • 1 główka kapusty.
 • 1 wiązka z selera.
 • 2 marchewki.
 • Sól do smaku.
 • naturalne przyprawy.

Jak się przygotować?

Wyciąć wszystkie warzywa w drobną kostkę i wprowadzają je do garnka z dostateczną ilością wody. Papryki zupa naturalne przyprawy i sól i doprowadzić do wrzenia przez 10 minut, aż warzywa będą miękkie.

Odwiedzić ten artykuł 8 ciekawych pomysłów nie tracić tyle owoców i warzyw

Przepis sok z marchwi i pietruszki, aby schudnąć

Aby wzmocnić właściwości wspomnianej zupy zaleca się również podejmowania sok z marchwi i pietruszki. To pomoże Ci schudnąć dzięki właściwości moczopędne i tłuszczu zmniejszenie jego składników. Sok ten może być przyjmowany codziennie (1 szklanka) bez niedogodności, ale ideałem jest, że oprócz tego także wzmocnić wykonywania ćwiczeń.

składniki

 • 2 pomarańcze
 • 2 marchewki
 • 1 szklanki wody (200 ml)
 • 1 pęczek pietruszki

przygotowanie

Aby dowiedzieć się przygotowanie tego pysznego poruszenia zalecamy obejrzeć ten film. Nie przegap!

Czy podoba Ci się nasz artykuł? Nie zapomnij podzielić go na swoich portalach społecznościowych!