Brzuch jest niewątpliwie najbardziej istotną częścią naszego ciała. Tłuszcz gromadzi się niemal bez nas zauważać, łamiąc równowagę naszych obwód talii. Co możemy zrobić? Zaleca się, aby włączyć do swojej diety następujące pokarmy. Przy odrobinie wysiłku można dostać.

Zalecenia do spalania tłuszczu w jamie brzusznej

Nieprawidłowe nawyki życiowe, niektórzy siedzący tryb życia i niewłaściwa dieta, możemy przejść do gromadzenia tłuszczu w naszym brzuchu. Jak wiemy cuda nie istnieją, i uzyskać płaski brzuch wymaga pewnego wysiłku i małe ofiary. Takie ofiary skupi się przede wszystkim na unikaniu tych pokarmów, które powodują zatrzymanie płynów i przechowywania tłuszczu. Dlatego zalecamy najpierw następuje:

  • spróbuj pić Dwa litry wody dziennie, plus naturalne soki.
  • eliminuje rafinowany mąki, żywność przemysłowa, słodycze ...
  • usuwa sól posiłków, jest najczęstszą przyczyną zatrzymania płynów.
  • Przyzwyczaić się do zrobienia trochę ćwiczeń dziennie. Tylko z dowodem pół godziny spaceru dziennie, na przykład, można zrobić wiele dla swojego zdrowia. Nie wahaj się.
  • Pamiętaj, że dieta nie jest przestać jeść. Musisz spełnić swoje cztery posiłki: śniadanie, lunch ważne, małą przekąskę i kolację. Najlepiej, jeść niewielkie ilości, ale czy te cztery chwile dnia. Nie pomijaj żadnego posiłku dla przykładu i bez śniadania.

Pokarmy, które spalają tłuszcz z brzucha

1. jabłko


jabłkajabłka

Co zrobić, jeśli mamy rozpocząć dzień od obfitego jabłko? Doskonała, to jest świetny pomysł, zalecane przez lekarzy i dietetyków, bardzo odpowiedni sposób do śniadania, jeśli mamy go wypełnić, na przykład, z dobrą miskę płatków owsianych. Powodem, jabłka są dobre na spalanie tłuszczu polega na tym, że one bogate w składniki odżywcze wykonania, witaminę C, flawonoidy i beta-karoten. Teraz, musimy wziąć pod uwagę fakt, aby naprawdę pomóc nam spalić tłuszcz jemy 02:58 dziennie, dlatego oprócz robienia śniadania byłoby właściwe, aby przygotować sok im. Sok jabłkowy połączony z buraków jest coś idealne uzupełnienie naszej kolacji. Masz ochotę?

2. Banany

bananbanan

Banan ma pomiędzy 75 a 130 kalorii. Owoc wypełniona potas, wapń, magnez i witaminy. To jak izotoniczny napój, ale jedzenie, idealne zasobu że nie należy pominąć przynajmniej raz dziennie. Dzienna dieta przyczynia się do naszego dobrego zużycia naturalnych owoców jak przyczynią się tracić nie tylko tłuszcz, ale aby poprawić swoje zdrowie. Nie zapominaj, że banan jest bardzo udany. Ci się przydać przy rankiem lub wczesnym popołudniem, kiedy trzeba przekąskę, usuwa lęk i zapewni wiele witamin, aby nadążyć z codziennymi zadaniami.

3. Seler

Seler nie zawieść w naszej codziennej diecie. Jest to roślina, która pomaga nam doskonale do utraty tkanki tłuszczowej, w połączeniu z wieloma z naszych posiłków i jest bardzo bogata w sposób chcesz gotować. Ma dużo witaminy C, a także wapń, a jedną z jego zalet jest właśnie pomaga nam być utraty wagi. Waż jeść dzisiaj?

4. owoce morza

skorupiakskorupiak

To może być nieco drogie spożywać codziennie, ale zaleca się, aby nie przegapić w naczyniach, co najmniej trzy razy w tygodniu. Mięczaki mają rodzaj tłuszczów jednonienasyconych, który pomaga nam uniknąć nagromadzenia tłuszczu, są bardzo zdrowe i bogate w Omega 3. Połączyć je jak chcesz, dzięki nim uzyskać także wiele witamin i minerałów.

5. Awokado

awokadoawokado

Jest to fałszywe przekonanie di awokado są tuczące. Nie tak. Awokado zawiera kwas oleinowy, element, który pozwala nam wyeliminować lub opóźnić uczucie głodu. Posiada również błonnik, doskonale nadaje się na płaski brzuch. pozwala nam wyeliminować tłuszcz, jeśli nie my overextending i jeśli weźmiemy szczególną zaletę: sated. a potem po prostu jeść awokado dziennie. Będziesz go kocham, wiesz. Idealny do sałatek lub kremów, można się oprzeć na ich zdrowie i smak.

6. Wiśnie

wiśniewiśnie

Kochamy wiśnie. Jeśli masz możliwość, aby znaleźć swoją cenę rynkową nie jest dobra, oprócz tego, że bardzo zdrowe i kolesie dobre dla naszego układu pokarmowego, serca i obniżyć poziom cholesterolu i kwasu moczowego, wiśnie reguluje nasz metabolizm, aby zmniejszyć głód i opieki zarówno dla naszego zdrowia. Są bardzo bogate w przeciwutleniacze i warto je jeść, gdy sezon. Nie zalecamy takich soków sprzedawanych w sklepach, nie jest świeży stracić wszystkie swoje zalety i nic nie robić dla nas. Są tylko słodkie napoje gazowane, które nie pomogą w ogóle do spalania tłuszczu.

7. Pomidory

pomidorpomidor

Jesteśmy fanami pomidorów. Bogate sosy do sałatek, ... łączone we wszystkich naszych potraw i przekazać ten unikalny smak i istotną w naszym codziennym życiu. Ale czy wiesz, że pomidory zmniejszyć nagromadzenie lipidów we krwi? To prawda, działają jako dobre depurantes tak, że tłuszcz nie kumuluje. Nie olvides¡ Pomidory również nie można pominąć w swoich potraw!