Spędziliśmy razem wiele lat i kilku naszych dni były rutynowe. Ale coś innego się stało dzisiaj.

Odwróciłem się w łóżku, szukałem i Byłem wątpliwości co do tego, czy jesteś odpowiednią osobą dla mnie. Myślę, że rozczarowanie utorowało sobie drogę do naszego związku.


To normalne, że czujesz się jakbyś wziął „rozczarowanie”, kiedy byłaś znaczny czas z tą osobą, aż do dni temu, czy za swoją „lepsza połowa”. Nie martw się.

Idealizacja został zepchnięty na bok, aby ustąpić miejsca rzeczywistości.

Odkryć: Jak utrzymać iluzję z partnerem

W pierwszych dniach, a nawet lat, twój partner jest doskonały. Ma prawie żadnych wad i wszystko jest tak wspaniale ... Jednak to nie zmienia.

Przed podjęciem pochopnych decyzji odzwierciedla. Czy twoja percepcja, który został zmodyfikowany, Oczywiście nie od rzeczy. Twój związek jest taki sam, jak kilka miesięcy i lat.

Właśnie tak, jak go widzę to inaczej.

Rozczarowanie otworzył oczy

rozczarowanierozczarowanie

Powodem jest to, że swoim rozczarowaniu Twój partner nie jest już jedynym powodem do szczęścia. Myślisz, że to negatywne, które nie przyczyniają się już dłużej nic. Mylisz się. Po prostu, już dojrzała.

Wielu naszych przekonań o miłości i zauroczenia są mylące. Na przykład, niech nasze szczęście w innych rąk w akcie całkowitego złożenia.

Wierzymy, że to świadczy o miłości. Nie zdajemy sobie sprawy, że to pomyłka.

W każdym związku, dwaj członkowie są uzupełniane, ale są one podporządkowane siebie. Obie są wolne, szczęśliwy dla siebie. W tej chwili nie jest to przypadek, mówimy o zależności.

Przeczytaj 5 ryzyko uzależnienia emocjonalnego na parze

Być może te relacje są co uważamy za „prawo” bez świadomości, że są one najbardziej szkodliwe.

Prędzej czy później przychodzi rozczarowanie, ale nie dlatego, że człowiek nie jest już prawidłowy. To otworzyło drogę do dojrzałej miłości.

dojrzała miłość

para przytulaniepara przytulanie

Dojrzała miłość przychodzi, gdy masz pozostawił wszystkie te motyle w żołądku, stała potrzeba wiedzieć wszystko o innych.

Teraz procedura jest obecny w swoim życiu, Wiem tyle ... Jeśli jesteś w tej chwili, że rozczarowanie dokonał wygląd, ważne jest, aby otworzyć oczy, aby uświadomić sobie dwie rzeczy:

Pierwszym jest to, czy dana osoba jest rzeczywiście właściwe. Motyle w żołądku może być przyczyną nam „Niech Hook” od kogoś, kto nie jest komplementarny do nas.

Co smakuje i interesy podzielić? Czy mają taką samą wizję świata?

Nie przegap: Amores w średnim wieku: kiedy dwie dusze są mądrzy

Po drugie, jeśli planujesz konsumpcyjną mentalność. Teraz nie lubisz jak dużo, czy nie czujesz się jak na początku związku, myśleć o opuszczeniu swojego partnera i mieć okazję do drugiego.

Ostrożnie z tej opcji. Nie ma prawa osoba, to jest konwertowany do odpowiedniego.

Rosną razem, idąc ręka w rękę

pareja-en-bikepareja-en-bike

Nie może być wiele osób, z którymi można rozpocząć zdrowe relacje. Ale ilu z nich staną się dodawać, Twojego partnera życiowego?

Jesteś inna. Jednakże, zdecydowaliśmy się udostępnić swoje istnienie. Rosnąć razem, to Twoim obowiązkiem jest myśleć teraz o dobro wspólne, nie zaniedbując swoją indywidualność.

Nawet kiedy rozczarowanie sprawia, że ​​wygląd.

Powiedziałeś swojego partnera jak postrzegasz teraz? Lub wybrałeś się zamknąć i zatrzymać to, co jest twoje? Wyrazić, co czujesz. To jest wasze wsparcie, którzy rzekomo zaufać. Twoim zadaniem jest pokonanie tym razem.

Jeśli zauważyłeś, że zarówno związek zyskał nowy etap, nadszedł czas, aby zmienić te motywacje i działania do tej pory nie udało.

Przed wyjazdem nie przestać czytać 10 zwyczaje, które mają szczęśliwe pary

Trzeba dać nowy skręcają, świeże powietrze ... Linki są przekształcone, jak ludzie. Nie zawsze będzie to samo i to jest pozytywne.

Zmiany i postęp zawsze będzie oznaczać przełom.

Rozczarowanie jest pierwszym krokiem możemy podjąć dojrzałą miłość lub rozpad. Ty decydujesz, gdzie chcesz zacząć cię.

Tak, przede wszystkim należy pamiętać, że relacje nie muszą być idealne lub doskonały. Jest to fałszywe przekonanie.