8 sygnały wysyłane przez nasze ciało, kiedy trzeba seks

Fizjologiczne potrzeby i apetyt seksualny może stać się widoczne w naszym organizmie przez szereg objawów odzwierciedla chęć poczuć kontakt seksualny i żywe ekscytujące doświadczenia.

Brak seksu wpływa fizycznie i emocjonalnie ludzie nawet bez nich przyjdzie do zrealizowania. I to, że ta ludzka potrzeba wykracza daleko poza przyjemności generuje, ale także odgrywa ważną rolę w ochronie zdrowia i dobrego samopoczucia.


Z różnych powodów Niektórzy ludzie starają się tłumić swój popęd seksualny i czują się skrępowani, co chcą. Inne są łatwiejsze do wyrażania siebie i nie wahaj się żyć pełnią moment kiedy możliwość.

W każdym przypadku, gdy z upływem czasu i mają zadowalającą doświadczenia seksualne, te tłumione pragnienia mogą być widoczne przez pewnych zachowań lub objawów.

1. Brak snu

bezsennośćbezsenność

Trudności spać w ciągu ostatnich dni? Aktywność seksualna pomaga wydzielać hormon zwany oksytocyną, ważne, aby mieć właściwą i przyjemny sen.

Kiedy dana osoba spędza dużo czasu bez seksu Można rozpocząć mający trudności z zasypianiem.

2. drażliwość i stres

złyzły

Mają wzloty i upadki, charakter, zwłaszcza w sferze społecznej, to jest to znak, że organizm potrzebuje seksu. Oczywiście, nie we wszystkich przypadkach jest powodem stresu i zły humor. Jednak, gdy spędzają tygodnie i miesiące bez poczucia satysfakcji seksualnej, istnieje większe ryzyko rozerwania się negatywnych emocji, takich jak drażliwość, pesymizm i innymi nagłymi zmianami nastroju.

Ważne jest, aby wiedzieć, że seks przyczynia się do lepszego nastroju i choć często starają się ignorować, jest to konieczność, która nie może być tłumione.

3. Zwiększenie fantazje

fantazjefantazje

W mniejszym lub większym stopniu, każdy człowiek śni lub ma przedstawić pewne praktyki seksualne. Zwykle występują w nocy lub w wyniku jakiegoś bodźca.

Jednak, gdy te fantazje stają się regularne występowanie i pojawiają się w różnych porach dnia, to dlatego, że ciało jest chętny do seksu.

4. matowość skóry

pieszczotypieszczoty

Wydaje się niespójne, aby myśleć, że seks może poprawić kondycję skóry, ale tak nie jest. Kiedy seks często praktykowane, pory skóry są otwarte i uwalniania zanieczyszczenia mogą się gromadzić i prowadzą do wad.

Jest oczywiste, że nie jest estetyczny zabieg, jednak, podobnie jak każdej innej aktywności fizycznej, seks ułatwia usuwanie toksyn przez pocenie się i aktywuje krążenie krwi. Jeśli zauważymy, że nagle, twarz traci swój naturalny połysk i nie więcej niż zwykły trądzik może to być jasne wskazanie braku seksu.

5. Mniej społeczna

krąg społecznykrąg społeczny

Przystanek posiadające doświadczenia seksualne może spowodować izolację społeczną. Tłumaczy to spadkiem produkcji endorfin, substancji, które pomagają utrzymać dobry humor i chęć być otoczony więcej osób.

6. dolegliwości ciała

ból głowyból głowy

Powód? Brak płci zmniejsza wytwarzanie serotoniny i endorfiny, znany jako hormon szczęścia i znany działając jako naturalny środek przeciwbólowy.

7. Niepewność

niepewnośćniepewność

Jest bardzo prawdopodobne, że stop seks, osoba zaczyna odczuwać niepewność w sobie i wszystko to robi. Seks jest działalnością, która poprawia samoocenę i pozwala zarówno mężczyźni jak i kobiety czują się chciane i zadbane.

Nie mając te doświadczenia powoduje niezadowolenie własne co może prowadzić do depresji, niepokoju i trudności w podejmowaniu decyzji.

8. niebezpieczne poczucie osamotnienia

Marilyn SoledadMarilyn Soledad

Strzeż się! Czuć samotność może doprowadzić do dokonania pewnych dobrych decyzji, zwłaszcza jeśli chodzi o seks. Po spędzeniu długi czas bez odczuwania emocji płeć, poczucie samotności zaczyna dominować emocje i może wystąpić:

  • Wokół idei powołania, znaleźć lub powrócić z byłym partnerem.
  • wyszukiwania sex ktoś bliski, jako znajomego (lub znajomego) lub kochanka.
  • Istnieje duża możliwość chcąc przypadkowy seks z nieznajomym na imprezie, szczególnie po spożyciu kilka drinków.

możemy powiedzieć, że są niemądre decyzje, jak każdy może mieć negatywne konsekwencje, chociaż nie we wszystkich przypadkach.

Like this post? Please share to your friends: