Co zrobić, gdy masz hemoroidy?

Hemoroidy są jak żylaki, ale znajdują się one w odpowiednio odbytu i odbytnicy,. Zewnętrzna są te znajdujące się w odbytnicy, a wewnętrzna występuje w odbytnicy; oba są bardzo bolesne, powoduje krwawienie i swędzenie dużo.

Hemoroidy mogą być bardzo niebezpieczne, ponieważ gdy zarastają upadek i spowodować wiele bólu, z ciężkim krwawieniem, które w większości przypadków wymaga pacjenta do szpitala i może również -w przypadek tal- potrzebują natychmiastowej operacji. Aby temu zapobiec, możemy pozostawić pewne wskazówki i domu środków, które na pewno pomoże.

Pamiętaj, aby zmienić nawyki


Pierwszą rzeczą, jaką można zrobić, gdy pacjent cierpi na hemoroidy jest starają się dokonać pewnych zmian w stylu życia, które nie są wcale skomplikowane, ale pozwoli Ci znacznie poprawić swoje zdrowie.

Jako pierwszy krok trzeba jeść więcej błonnika, to w celu zmniejszenia ciśnienia jest na hemoroidy Udając się do łazienki; chodzi o to, aby spożywać około 30 gramów błonnika w ciągu dnia.

Jedzenie owoców jak mango z cascara zapewniamy bardzo dobrą błonnik; Jest to również dobry pomysł, aby jeść ryż i inne produkty zbożowe, dodać otręby pszenne do soków i zup jest ważny przez włókna, które organizm potrzebuje.

Musisz przyzwyczaić się do wykonywania co najmniej pół godziny ćwiczeń aerobowych dziennie, może to być bardzo dobra pomoc w celu poprawy tego stanu.

Jeśli masz potrzebę, aby przejść do łazienki, dobrze jest zrobić to natychmiast, nie należy oczekiwać zbyt wiele, ponieważ może to pogorszyć stan zapalny tych żyłach i produkują więcej bólu; Ponadto, co jest zalecane w tych przypadkach jest wykonanie rutynowych i poznać harmonogram, aby przejść do łazienki ... nie spieszyć, spokojnie, bez wysiłku organizm w ogóle.

Po zakończeniu wprowadzania swoich potrzeb można prać lub czyścić powierzchnię lekko wilgotną ściereczką-od tych używanych do babies-.

Inną rzeczą, jaką możesz zrobić, to umieścić na swojej gorącej kąpieli wodnej z soli Epsom, siedzieć tam przez około 20 minut. To może pomóc złagodzić ból i swędzenie.

środki do domu, aby złagodzić hemoroidy

Istnieją pewne domu środków, które mogą pomóc z problemem hemoroidów, jeden bardzo prosty i która produkuje natychmiastową ulgę jest podnieść torbę z gorącą herbatą i umieścić go bezpośrednio do obszaru odbytu, Nie można również umieszczać oczaru wirginijskiego, jest to wielka siła ściągająca, która w ten sposób może złagodzić stan zapalny, kontroli i zatrzymania krwawienia i oczywiście zabrać ból.

Zakład leczniczy zwany szorstki stosowany jest w żylaki i hemoroidy problemów, znacznie poprawia krążenie krwi. Wśród najważniejszych właściwości jest to, że jako przeciwzapalną i zwężania naczyń, jest więcej niż wystarczająco, aby użyć i wykorzystać te zalety, a tym samym rozwiązać ten powód.

Ostry może być spożywane w postaci kapsułek lub herbata poprzez umieszczenie łyżkę tej rośliny w naczyniu z wrzącą wodą i pozwala siedzieć 15 minut, a następnie wziąć to słodzone miodem, to nie jest zalecane dla osób z nadciśnieniem tętniczym lub ciąży.

Jeśli po wykonaniu tych środków domu nie czuje się lepszy, lepiej uczestniczyć Im szybciej lekarza ufasz, bo Ten problem może być zdrowie pogarsza, gdyż podobnie jak inne choroby powinny być traktowane w czasie i nie pozwól mu gorzej aby przejść do skonsultować się ze specjalistą. Co proponujemy tutaj są po prostu pomaga nie zastąpi profesjonalnego leczenia.

RuscoRusco

Zdjęcia dzięki uprzejmości HealthAliciousNess, Kochtopf Wikimedia

Like this post? Please share to your friends: