Korzyści z zupy miso

miso jest brązowy pasta która długą procesu fermentacji kwasu mlekowego, który trwa od około 6 do 36 miesięcy, sól morską, soi i innych roślin strączkowych i zbóż prowadzi się, Państwo otrzymać przez działanie grzyba Aspergillus Orizae.

Dzięki niemu można tworzyć pożywne i zdrowe zupy, które mogą pomóc w zapobieganiu chorobom; Jest to japońska zupa z miso, tofu, cebuli, marchwi, wodorostów i innych warzyw, który zapewnia mnóstwo składników odżywczych. 

ZAPEWNIAMY NAWOZY Miso Soup


zupa MISO niskiej zawartości tłuszczu i dobrego źródła błonnika i białka; również Zawiera izoflawony sojowe, które mogą pomóc zmniejszyć ryzyko zachorowania na niektóre rodzaje raka;

W zupa miso B są witaminy i przeciwutleniacze, takie jak witamina A i C, ale także chronią przed wolnymi rodnikami i zmniejszają ryzyko chorób, takich jak rak; jak również Witamina K i kwas foliowy i minerały, takie jak potas, wapń, magnez, selen.

Należy zauważyć, że dzięki soi, MISO zupy daje osiem niezbędnych aminokwasów, co sprawia, że ​​kompletne białko roślinne białko i zapewnia zdrowe i bardzo niskiej zawartości nasyconych tłuszczów, więc jest to dużo zdrowsze niż opcja tłustych mięs.

Dzięki tofu, zawarty w zupie, zapewnia omega-3 kwasów tłuszczowych niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, które organizm potrzebuje do optymalnego zdrowia.

KORZYŚCI Z Miso Soup

Korzyści z zupy misoKorzyści z zupy miso

zupa miso zawiera składniki odżywcze, które wspomagają układ odpornościowy Dzięki tofu, miso i wodorostów zawartych w zupie, które pomagają chronić organizm przed chorobami i zachować zdrowe; vitamias A i C również pomaga chronić system immunologiczny, chroniąc infeciones

kwasy tłuszczowe Są one ważne w funkcjonowaniu poznawczym i wzrostu, a Mogą one pomóc zmniejszyć ryzyko zachorowania na choroby serca, pomagając disminuiel złego cholesterolu i zwiększenie dobrego cholesterolu i obniżenie ciśnienia krwi, które są czynnikami ryzyka rozwoju choroby niedokrwiennej serca. Omega-3 może zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka jelita grubego, piersi i prostaty

zupa miso jest lekkostrawne, więc jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które mają problemy z trawieniem, ponieważ tofu jest łatwy do strawienia, a algi promować zdrowie jelit i pomaga wyeliminować toksyny z jelit.

Zdjęcie 1 uprzejmości Lachlan Hardy

Zdjęcie dzięki uprzejmości www.bluewaikiki.com

Like this post? Please share to your friends: