Istnieje kilka badań, które mówią o „najgorszym żywności w ziemi.” Prawdą jest, że są one złe, ale wszystko zależy od proporcji, które spożywamy i częstotliwości. Jednak musimy ich uniknąć i iść wyeliminowanie ich z diety tak, że możemy schudnąć, obniżają poziom cholesterolu i czują się bardziej energiczny przez cały dzień.

Najbardziej tuczu posiłki

12 produktów, które czynią nas przytyć, zgodnie z Harvard University, są (bardziej lub gorzej zagrożenia):

frytki


Które są spożywane w restauracjach i fast food spożywane na całym świecie za to smaczne i nawet wciągająca. Nie ma innego gorzej niż ten pokarm. Ci, którzy jedzą chipsy mogą dokarmiać prawie wytrwale kilo i pół rocznie. Je w domu sprawia, że ​​są tylko trochę bardziej „dobry”.

engordar2engordar2

ziemniaki pakietowe

Kwintesencją przekąska na każdej ziemi, spotkanie lub przekąskę przed obiadem. Smażone i zawierają dużo soli więc mamy zwiększenie masy ciała, oprócz tego, że żywność, która zaspokaja głód i spożywane w dużych ilościach.

słodkie napoje gazowane

Spożywanie codziennie szklankę lub dwie sody nie może tylko zyskać na wadze, ale także poziom glukozy we krwi przejść przez dach. Bez względu na to, czy diety, czy nie, są szkodliwe dla zdrowia.

surowe mięso

Zbyt dużo jedzenia szczepionki lub tłuszcz wieprzowy przyczynia się do cholesterolu i cierpią z powodu ilości tłuszczu.

engordar3engordar3

przetworzone mięso (mięsa)

Jak kiełbasy mają dużo kalorii, tłuszczów nasyconych, sodu i barwników. Oni nie są zdrowe dla dzieci i dorosłych, a nie powinni spożywać.

tłuszcze trans

Setki produktów widzimy w supermarketach zawierają tłuszcze trans, bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia. Są to głównie mrożonek, przetwarzane i tych, którzy są gotowe do spożycia.

ziemniaki

Niezależnie od rodzaju przygotowania tego popularnego bulwy w wielu krajach, danie z ziemniaków dziennie stwarza problemy w organizmie, takich jak uczucie ciężkości w żołądku i „kłamca” sytości.

Słodycze i desery

Ciasteczka, ciasta, wypieki, etc, są szkodliwe dla zdrowia, ponieważ zawierają dużo cukru i tłuszczu. Lepiej jest jeść owoce po jedzeniu.

wyrafinowane ziarna

Jak na przykład ryż, jeden z najbardziej spożywane na całym świecie za swoją cenę żywności i wydajności. Problemem nie jest sama zboże, ale proces „wybielone”. Nic, co jest białe jest dobre, bo to nie jest naturalne. Korzystnie ryż brązowy lub Yamani.

potrawy smażone

Pomijając ziemniaki Mówiliśmy już wcześniej inne dania, które fritan tłuszczu lub oleju są szkodliwe, zwłaszcza tych uzyskanych w restauracjach lub gastronomii, powyżej tych przygotowanych w domu. Możesz dołączyć dowolny lub panierowane mięso kurczaka, warzywa, itd

Soki owocowe przygotowane

Nawet ci, którzy w ich etykiety 100% naturalnego twierdzą, że nie są, ponieważ zawierają dużo cukru, aby być pogrupowane w sektorze zdrowej. Wiele kolej mieć szkodliwe barwniki i konserwanty.

masło

Tłuszcz z którego jest zrobione źle do ciała i skóry. Jest udowodnione, że tych, którzy zużywają więcej masła lub majonezu masz trądzik lub wazeliniarstwo na twarzy, na przykład, jak również zwiększyć poziom cholesterolu we krwi.

engordar4engordar4

Inne „złe” żywności

W uzupełnieniu do 12 wymienionego powyżej, możemy dodać następujące zalecić, aby nie spożywać tak często:

  • makarony: zwłaszcza, jeśli są one wykonane z białej mąki. Umiarkowane raz w tygodniu kwota nie będzie cię zranić, problemem jest to, kiedy jesz codziennie i sosów czy kremów i serów i przypraw tłuszczowych. Wszystkie zawierają kalorii i węglowodanów tuczy.

engordar5engordar5

  • sałatek lub mięso: Ta grupa zawiera majonez, ketchup, musztarda, sos golfowe, Cezar opatrunek, między innymi. Każdy ma dużo soli i tłuszczu, co sprawia, że ​​ilość trójglicerydów przejść przez dach.
  • czekoladki: tutaj mamy do czynienia pewne zastrzeżenia. Na przykład, ciemna czekolada zawiera więcej kakao i nie jest złośliwy (spożywany ostrożnie oczywiście), ale jeśli kupisz najbardziej komercyjnych i tanie, to na pewno mają dodatki, konserwanty i substancje słodzące. Unikaj za wszelką cenę białą czekoladę, która zawiera chemikalia, tłuszczu i cukru w ​​dużej ilości.

Posiłki mniej tłuszczu

A po drugiej stronie pierścienia są pokarmy, które mają wolną rękę, aby jeść, kiedy chcesz i w proporcjach wolimy:

  • biały lub niebieski ryb: leszcz, witlinek, leszcz, morszczuk, dorsz, leszcz, etc. Są bardzo dobre, ponieważ nie mają one węglowodany lub tłuszcz i oferują omega 3 i fosforu.
  • Chude mięso: jak indyka lub kurczaka, zawsze zabierając tłuszczu. Ponadto oni nasyceni i mają wystarczająco dużo białka.
  • Mięczaki, skorupiaki: małże, krewetki, ostrygi, kalmary, kraby, itp Mają niewiele tłuszczu jak ryby i są bogate w jod i cynk, dobrej jakości białka i kilka węglowodanów.
  • warzywa: szpinak, brokuły, marchew, pomidor, cebula, sałata, kapusta, boćwina, por, szparagi, a lista jest długa. Wkłady minerałów i witamin są doskonałe, a ilość tłuszczu jest prawie zerowa, również przyczyniają się wody do organizmu.

engordar7engordar7

  • rośliny strączkowe: soczewica, groch, soja, fasola, itd. Zapewniamy cynku, fosforu, żelaza, magnezu i wiele witamin. Mają też białka.
  • owoce: wszystko można myśleć z wyjątkiem bananów, winogron, kokosa i pigwy, ponieważ mają cukry w ilości. Dostarczają one wodę i inne przeciwutleniacze.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Harsha K R, Stu_ Spivack, grendelkhan Jessica Merz, Sean John, McEntee Loo, Christopher.