Korzyści ze sobą każdego dnia jedną łyżkę cynamonu i miodu

Cynamon i miód są dwa składniki odżywcze, o wielu właściwościach zdrowotnych, a także z pysznego smaku. Jeśli łączymy zalety promujemy i dalszego ułatwienia mogą być spożywane codziennie.

Utrata masy ciała, aż obrony, poprawia trawienie, wspólną opiekę, zapobieganie chorobom układu krążenia, w leczeniu bezsenności i zmęczenia lub zwiększenie libido. Są to tylko niektóre z cech, które zapewni nam tej mieszaniny.

korzyści


Mieszanka cynamonu i miodu spożywane codziennie jako wyjaśniamy poniżej, możemy dostarczyć następujące korzyści zdrowotne.

  • schudnąć: Pomaga aby aktywować metabolizm i zmniejszyć lęk poprzez spożywanie cukrów. Ponadto, cynamon jest regulatorem poziomu glukozy we krwi, a także przyczynia się do usuwania nadmiaru cieczy i tłuszczu w organizmie. Weźmiemy go mieszać z ciepłą wodą między posiłkami.
  • Up obrony: To połączenie jest bardzo ciepła, a także działa jako naturalny antybiotyk. Oznacza to, że pomaga nam zimno wydalić z organizmu i zapobiegania chorób wywołanych przez wirusy i bakterie.
  • Zwalczania i łagodzenia bólu gardła: jego właściwości antybiotyczne i przeciwzapalne pozwalają nam leczyć zapalenie gardła, zapalenie migdałków, chrypka, chrypka, etc. Wymieszać łyżkę ciepłej wody i wziąć łyków i płukania.
  • Poprawić zdrowie stawów: Dzięki ich właściwości przeciwutleniające i temperatury tej mieszaniny nadające się do takich chorób, jak choroba zwyrodnieniowa stawów, zapalenie kości i stawów, itp
  • Zmniejszyć ryzyko chorób układu krążenia: ponieważ poprawia krążenie, obniża poziom cholesterolu, wzmacnia serce i reguluje jego rytm.
  • zwiększenie Libido: cynamon jest uważany za jeden z najlepszych naturalnych afrodyzjaków, zarówno mężczyzn jak i kobiet. Bierzemy łyżeczkę rano i jedną łyżkę stołową przed snem.

Cynamon jonów bogdan dumitrescuCynamon jonów bogdan dumitrescu

  • Poprawia trawienie i zwalczanie kwasowości: w tym przypadku ma kubek ciepłej wody z łyżką mieszaniny, korzystnie przed jedzeniem, a także może mieć po trybu infuzyjnego.
  • Uzyskać energię i uniknąć wyczerpania: jego właściwości cieplne i tonowania pomaga nam ożywić nasze ciało. Szufelka korzystnie mają na czczo.
  • Odmładzać ciało: zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie. Dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym pomaga zmniejszyć uszkodzenia tkanek spowodowanych przez upływ czasu, więc jest dobrym lekarstwem na piękno, a także pomaga w zapobieganiu chorobom przewlekłym.
  • bezsenność: Weź jedną łyżkę ze szklanką ciepłej wody przed pójściem do łóżka.

Czego potrzebujemy?

Musimy tylko cynamon i miód, ale muszą być najwyższej jakości.

Miodu należy organiczny który gwarantuje, że zostały przetworzone w sposób naturalny, bez dodawania jakichkolwiek substancji. Ponadto, korzystnie, mogą być surowe miód, to znaczy, że nie został zwolniony w wysokich temperaturach, aby wyświetlić zawsze płynny. Oznacza to, że na zimno powinna twardnieć. Raz mamy ciepłej kąpieli wodnej do stopienia bez utraty jego właściwości.

Z drugiej strony, cynamon będzie również ekologiczne i, jeśli to możliwe, Ceylon. Aromat pozwoli nam określić jego jakość.

miód alsjhcmiód alsjhc

W jaki sposób przygotować?

Ciekłej mieszanki miodu i cynamon aż dość grube. Zachowa preparat w szczelnie zamkniętym szklanym słoju. Możemy przechowywać poza lodówką jeśli jest to fajne miejsce i nie jest zbyt gorąco. Ten preparat jest dobrze zachowany przez długi czas bez konserwantów, dzięki właściwościom cynamonem i miodem.

miód i cynamon HealthHomeHappycommiód i cynamon HealthHomeHappycom

Skąd mamy wziąć?

W standardowej dawce, codziennie przyjmować jedną łyżkę tego preparatu. Dla małych dzieci średnia dawka wynosi łyżka deser.

Możemy wymieszać z gorącą wodą, a będzie miał smak słodzone lub zimnym wlewu wody, a tym samym będzie to orzeźwiający i zdrowy napój. Możemy również połączyć z sokiem, mlekiem, jogurtem, ale zawsze bez gotowania.

cynamon napój sweetbeetandgreenbeancynamon napój sweetbeetandgreenbean

Zalecamy zawsze skonsultować się z lekarzem lub naturopath przed leczeniem, ponieważ naturalne produkty mają również przeciwwskazania z niektórych leków oraz nadmierne spożywanie alkoholu może powodować niepożądane skutki uboczne.

Zdjęcia dzięki uprzejmości HealthHomeHappy.com, alsjhc Ion-bogdan dumitrescu i sweetbeetandgreenbean

Like this post? Please share to your friends: