Objawy zawału serca w większości przypadków są łatwe do zidentyfikowania, Jeśli ktoś cierpi z powodu nagłego bólu w okolicy klatki piersiowej, która rozciąga się na lewym ramieniu lub plecach, musi być skierowana bezpośrednio, jak to poważnie zagraża. Ale kiedy to jest pre-sercowego lub dusznica bolesna sytuacja nie jest tak niebezpieczne, nawet jeśli wymaga szybkiej pomocy medycznej, ponieważ jest to wyraźny znak, że coś jest nie tak.

Aby mieć wyraźne symptomy wstępnej udaru opiszemy co znaki powinny być brane pod uwagę, aby zapobiec problemy są znacznie większe.


Pierwszą rzeczą, aby było jasne, że jest to właściwie pre-sercowego: pre-suwowy niedopasowanie w prawidłowym funkcjonowaniu mięśnia sercowego, zwany mięsień sercowy. Nieprawidłowego działania tego mięśnia powoduje silny ból w klatce piersiowej, który występuje, ponieważ serce nie otrzymuje prawidłowy przepływ krwi. Ból w klatce piersiowej może często i ostro występować, jako wyraźny znak, że istnieje choroba wieńcowa proces, który wymaga specjalistycznego leczenia, które mogą być wykonywane tylko przez kardiologa.

Objawy zawału wstępnej

 • ból w klatce piersiowej lub dyskomfort
 • ból ramion, szyi, szczęk, ramion i pleców.
 • choroba
 • zmęczenie
 • trudności w oddychaniu
 • niepokój
 • pocenie się
 • Zawroty głowy.

Ludzie, którzy odnieśli dyskomfort pre-sercowego opisane jako posiadające silny ucisk w klatce piersiowej, jakby ciężka masy załadowany.

zawałzawał

Pre-heart attack objawy u kobiet

U kobiet objawy mogą być bardzo różne, ponieważ nie czują ucisk lub uczucie ciężkości, właśnie czuje strzykanie, nudności, duszność lub ból w jamie brzusznej, dzięki czemu może być mylone z innymi problemami zdrowotnymi, a tym samym opóźnia prawidłową diagnozę, która nie jest w żaden sposób bardzo korzystny.

Jak źle może być atak pre-serce?

Właściwie pre-sercowego może być bardzo różny od drugiego nasilenia i czasu trwania. Musi brać pod uwagę i być czujnym na nowe lub różnych objawów, ponieważ można wypróbować niestabilną dusznicę bolesną, która jest znacznie bardziej niebezpieczna niż klasyczne anginy.

Najważniejszą zalecenie do zrobienia jest wizyta u lekarza, gdy widać jeden lub więcej z tych objawów, ponieważ jest to wyraźny znak, że serce nie działa tak jak powinno, dlatego potrzebna jest początkiem leczenia w celu rozwiązania problemu w czasie.

leczenie

 • Środki rozszerzające naczynia, zużycie, które regulują ciśnienie tętnicze, co sprawia, naczynia krwionośne, poprawa przepływu krwi.
 • drastyczna zmiana jest niezbędne w diecie, wprowadzenie diety bogatej w owoce, warzywa, produkty pełnoziarniste, ryby i unikać wszelkich tłustych.
 • Ćwicz umiarkowane ćwiczenia, takie jak chodzenie i jazda na rowerze, ten rodzaj ćwiczeń jest pomocny, aby zwiększyć przepływ krwi do serca.

Pamiętaj ...

Pre-suwowy charakteryzuje się również gdy jest ból w klatce piersiowej podczas wysiłku i ustępuje po odpoczynku trochę występuje.  Zawał serca powoduje znacznie silniejszy ból, może trwać dłużej niż pięć minut, nie poprawia się, gdy przerwę.

serceserce

Nie zapominaj, że profilaktyka jest najlepszym sposobem, aby żyć zdrowo i zachować akceptowalną jakość życia, dlatego należy udać się regularnie, aby wykonać odpowiednie kontrole w celu wykrycia choroby serca i właściwego leczenia.