Objawy, które nie spożywają wystarczającej ilości warzyw. Bardzo ważne!

Potrzeba codziennie spożywają wystarczającej ilości warzyw do naszych potrzeb żywieniowych Jest to istotne dla naszego samopoczucia i zdrowia, że ​​wewnętrzna zauważalne na zewnątrz.

Coś pamiętać, jest to, że większość z nas nie dociera, że ​​minimum 5 sztuk owoców i warzyw dziennie Dietetycy często zalecane.


Co więcej, według badań przeprowadzonych na University College w Londynie (Wielka Brytania), aby zapobiec chorobom serca powinni jeść 7 porcji warzyw i owoców dziennie.

Teraz wiemy, że nie zawsze jest to łatwe do spełnienia, czy mają czas na przygotowanie bogatego sałatki, które obejmują część tego minimum.

Jednak niepowodzenie długoterminowy to zrobić, jeśli podstawimy warzyw dla „podgotowane” możemy przynieść poważne konsekwencje.

Zapraszamy do wzięcia pod uwagę.

Skąd wiesz, jeśli nie jedzą wystarczająco dużo warzyw?

Jednym z aspektów, że musimy wyjaśnić przed rozpoczęciem jest to, że w celu utrzymania zdrowej diety jest konieczne, że jest to również tak różne, jak to możliwe.

Należy przez to rozumieć, że czasami po prostu jeść tylko warzywa zaniedbując nieco wygląd węglowodanów lub białka. Powinny być weganie i wegetarianie, musimy wybierać pokarmy również nie poniósł żadnej brak.

Dowiedzieć się jakie są najlepsze owoce, aby schudnąć

Jednak dzisiaj głównym problemem mieszkańców jest dokładnie odwrotnie: nie spożywają wystarczającej ilości warzyw, tam gdzie młodsza populacja, czyli dzieci, często są głównymi „graczy”.

Zobaczmy jakie wskazówki daje nam nasze ciało, kiedy to nastąpi.

Olive Garden sałatkaOlive Garden sałatka

Zauważą swoją obronę

To jest najbardziej oczywistym objawem przed błędem nie jeść wystarczająco dużo warzyw: nasz system immunologiczny przestaje otrzymaniu niezbędnych składników odżywczych w celu usunięcia wielu chorób.

 • Wystarczy pamiętać, że nie wystarczy, aby „wziąć tego soku rano”, aby dostać nasze dawki witaminy C.
 • Jeśli przyzwyczaimy pić soki supermarket i przestać jeść świeże owoce i warzywa, stopniowo będziemy odczuwać skutki.
 • Warzywa, takie jak marchew, pomidory i karczochy są bogate w przeciwutleniacze i bardzo potrzebne, aby dbać o zdrowie naszych komórek i tkanek.
 • Dodatkowo, warzywa są także bogate w takich mikroelementów, takich jak cynk, magnez lub selen, istotnych dla zdrowia w systemie immunologicznym.
 • Innym aspektem, który należy pamiętać jest to, że Niedobór witaminy C prezentuje się z problemami krzepnięcia i niedokrwistością.

Zobacz 10 prostych rozwiązań dla anemii

Twoje serce cierpi i chorych

Załóżmy, że wziął czas jedzenia z dala od domu. Zwracamy się do fast food i przekąski w godzinach między tymi, które łagodzą głód i pragnienie.

 • Kiedy mijaliśmy nasze opinie lekarskie, nagle odkrywamy, że mamy nadciśnienie i wysoki poziom cholesterolu.
 • Jest to niewątpliwie bardzo częstym zjawiskiem wśród ludności, a które wyraźnie odzwierciedla deficyt tych substancji odżywczych, które dają nam warzywa.
 • Niskie zużycie warzywa powoduje zmniejszenie potasu, niezbędne, aby dbać o nasze serca.

Ponadto, rośliny dają nam błonnik, i to nie tylko niezbędne w celu zwalczania zaparcia. Coś nie możemy zapominać, że również pomaga regulować złego cholesterolu i zapobiega miażdżycy.

Twoja wątroba potrzebuje regularnego spożywania warzyw

Debug-i-detox-the-wątrobaDebug-i-detox-the-wątroba

Nasza wątroba potrzebuje stałej podaży witamin i minerałów ze świeżych warzyw. W przeciwnym razie, jeśli mamy zmniejszyć spożycie owoców i warzyw, możemy zauważyć, co następuje:

 • Cięższe trawienia.
 • Wzdęcia i bóle brzucha.
 • zatrzymanie płynów.
 • kurcze
 • Zmęczenie rano.
 • Zły smak w godzinach porannych.

Zobacz też, jak dbać o swoją wątrobę, aby schudnąć

Ważne jest, to w naszej diecie wszystkie te warzywa, które promują zdrowie wątroby, jak to jest w przypadku karczochy, brokuły, buraki, szpinak ...

aspekty końcowe

Dzieci powinny jeść wystarczającą ilość warzywDzieci powinny jeść wystarczającą ilość warzyw

Jak już wspomniano na początku, aby cieszyć się dobrym zdrowiem musimy spożywać co najmniej 5 do 7 dziennych porcji owoców i warzyw.

Aby wziąć dzień jabłko, marchew, pomidory, szpinak, sok z cytryny, karczocha i część melona, ​​mielibyśmy więcej niż wystarczająco.

Jednak ważne jest, aby pamiętać:

 • Zużywany cały zrealizowane warzyw przed (zawsze lepszą cały element w koktajlu lub kremu, na przykład).
 • Jeśli nie dobrze trawią świeże warzywa na parze można gotować.
 • Dbać o warzywa są produkowane metodami ekologicznymi. Zdarza się, że wiele z tych warzyw, które kupujemy w supermarkecie przeszły metod produkcji i ochrony gdzie tracą wiele ze swoich składników odżywczych.
 • Oczyść warzywa dobrze przed jedzeniem.
 • Exemplifying z dziećmi, Promuje zdrowe odżywianie, które nigdy nie brakuje świeżych warzyw. Dzięki nim będziemy kontrolować swoją wagę, ich prawidłowego wzrostu i kształcić się na wartości zdrowego odżywiania.
Like this post? Please share to your friends: