Hemoroidy lub stosy, zła tak niewygodne

Pierwszą rzeczą jest wiedzieć: Co to są hemoroidy?
Stosy (zwane również hemoroidy) są rodzajem guza utworzony przez rozszerzenie niektórych żył, które znajdują się w ściankach odbytu i wokół zwieracza odbytu.

Kiedy te worki są tworzone wewnątrz kanału odbytu, nazywane są hemoroidy wewnętrzne, które są bezbolesne, ale gdy utworzona pod skórę wokół odbytu są nazywane hemoroidy zewnętrzne, i te, w wielu przypadkach, mogą rosnąć tak bardzo, że wyjść i „wiszą” na zewnątrz odbytu.

hemoroidy

hemoroidy Hemoroidy są bardzo powszechne i mogą mieć wpływ na znaczną część populacji.

Co może być przyczyną hemoroidów?

Hemoroidy lub stosy mogą być spowodowane z różnych powodów, ale przede wszystkim, i częściej, wysiłki mogą powodować, że ludzie z zaparciami trzeba zrobić, aby oczyścić. Wśród innych powodów też możemy znaleźć następujące.

Hemoroidy lub genetyczne

Gdy nie są członkami rodziny, który cierpi lub cierpiał na hemoroidy jest bardzo prawdopodobne, że warunek ten jest dziedziczona. Może to być powodowane przez słabych ściankach żyły, co powoduje te dylatacje.

Hemoroidy przez złe odżywianie

Kiedy to ma bardzo bogatą dietę w tłuszczu, a zbyt mało błonnika, jest całkiem możliwe, że przyjdzie do produkcji hemoroidy, ponieważ musi dołożyć większych starań oddawania kału. Ciężki spożywanie pikantnych potraw może być inna przyczyna tego zła, które staje się dość niewygodne.

Hemoroidy o nie wykonywaniu

Brak ruchu i pozostawania zbyt długim siedzeniem może być jedną z przyczyn konieczności hemoroidy, jak pozostać w tej samej pozycji przez długi czas powoduje krążenie krwi w obszarze odbytnicy i odbytu jest nieco skomplikowana.

Hemoroidy nadwagę lub choroba wątroby

Oba te problemy mogą być przyczyny hemoroidów, ponieważ mogą one spowodować słabe krążenie krwi, zwłaszcza w dolnej części ciała.

Hemoroidy spowodowane ciążą

Jest to bardzo często w czasie ciąży lub po urodzeniu, zaczynają cierpieć na hemoroidy, ponieważ płód jest znaczna presja na tym obszarze. W momencie dostawy na drodze poprzez kanał ciężar stworzenia powoduje żyły cierpią guzki i rozszerzeń, które mogą powodować stosy lub hemoroidy.

stres hemoroidy

Warunek ten jest bardzo często u osób, które pozostają w stałym napięciu i niepokoju, ponieważ pozostając w tym stanie powoduje sygnały są wysyłane do zwieracza odbytu, który jest zmuszony pozostać zamknięty i podkreślił.

Jak możemy uniknąć hemoroidy?

hemoroidyhemoroidy

Jednym z głównych zaleceń zawartych w tym zakresie stara się utrzymać dietę bogatą w błonnik, oraz duży pobór wody, ponieważ ten sposób zaparcia, która jest jedną z głównych przyczyn, które mogą powodować hemoroidy uniknąć.

Po włączeniu zasilania nie zawiera wystarczającej ilości włókien odchody są bardzo twarde i trudne krok doodbytniczo czyni ten staje się podrażniona i stan zapalny. Ponadto, odpowiednia higiena w tej dziedzinie może zapobiec podrażnienie i swędzenie, tak aby spowodować hemoroidy.

Zapobieganie hemoroidy

hemoroidyhemoroidy

Aby zapobiec występowaniu hemoroidów bardzo ważne jest, by ćwiczyć regularnie, ponieważ ten sposób można uniknąć zaparć i znacząco poprawić krążenie krwi. 

Dodatkowe wskazówki

  • Wykonaj co najmniej trzy razy dziennie w ciepłej kąpieli wodnych, Pomoże to bardzo skutecznie rozluźnia mięśnie okolicy odbytu przy jednoczesnej poprawie stanu zapalnego i bólu spowodowanego przez hemoroidy sposób.
  • Są to naturalne w leczeniu hemoroidów tabletek, których skład oparty jest na naturalnych składnikach, które mają zdolność, aby zapobiec tworzeniu się pali. Można je znaleźć w drogeriach lub sklepach ze zdrową żywnością.
  • Przeciwciała anty-hemoroidy kremy mają zdolność do łagodzenia bólu i uzdrowić podrażnienia spowodowane przez hemoroidy, Mogą one również pomóc uzdrowić szczeliny odbytu, które są bardzo często u osób, które cierpią na hemoroidy.

Pamiętaj ...

Jest bardzo ważne, aby rozważyć te zalecenia, ponieważ będą one pomóc w zapobieganiu tej chorobie lub jeśli już cierpią, możemy znacznie poprawić objawy i mają lepszą jakość życia.

Te nawyki mogą nam pomóc poprawić nie tylko choroby hemoroidalnej, ale również być bardzo użyteczne w zapobieganiu wielu innych chorób, które są związane z słabym krążeniem krwi, nieodpowiednia dieta, brak napój dużą ilością płynów lub z brakiem ćwiczeń.

Like this post? Please share to your friends: