7 rakotwórcze żywności, które należy przestać jeść teraz

Jedzenie odgrywa bardzo ważną rolę w zdrowiu każdego. Są zdrowe pokarmy, które zapewniają istotne korzyści zdrowotne i działają jako chroniąc organizm przed różnymi chorobami. Jednak to również Istnieje wiele niezdrowych pokarmów, które mogą dostarczyć organizmowi substancji niebezpiecznych, które mogą powodować poważne choroby takie jak rak.

rakotwórcze żywności są obecne w wielu dietach i wiele osób nadal nieświadomi szkody robią dla ich zdrowia poprzez jedzenie. Tym razem Odkrywamy 7 jest bardzo rakotwórczy żywność, które należy przestać zawierać w swojej diecie.

popcorn mikrofalowa


popcorn mikrofalowa zawierają pewne substancje niebezpieczne w swoich torbach, które kwas perfluorooktanowy utworzone podczas gotowania w kuchence mikrofalowej.

Rozwiązanie?

Jeśli kochasz kochasz jeść popcorn i ich sącząc film, wybrać się przygotować domowy, organiczny kukurydziany i olej roślinny. Jest to zdrowy, ekonomiczny i łatwy wybór.

suszone mięso

Suszone mięso zostało w ostatnich latach promowane jako zdrowa przekąska pełne białka, które mylnie przekonać wielu użytkowników. Jednakże, kilka Badania potwierdziły, że ten rodzaj mięsa zawierającego azotyny, które wykazano, że przyczynia się do raka. Azotyny są odpowiedzialne za to świeże mięso patrzeć cały czas na rynku IT od kilku miesięcy.

Rozwiązanie?

Unikaj jedzenia suszonej wołowiny i staramy się spożywać tylko mięso karmionego trawą bydło.

pakowanej żywności

Konserwy pokarmowyKonserwy pokarmowy

Liczne badania wykazały, że żywność w puszkach mogą być rakotwórcze, ponieważ element zwany Bisfenol-A (BPA), który jest obecny w puszkach. Nie ma jednomyślnej opinii w potwierdzeniu, czy wystarczy BPA w produkcji konserw, lub czy nie są one przekazywane do żywności zawierającej puszki.

Rozwiązanie?

Zmniejszyć spożycie żywności konserwowanej i szukać rynkowi tych wyraźnie stwierdzają, że są wolne od BPA.

GM żywność

żywność GM są genetycznie zmienione i podczas procesu uprawy poddawane są herbicydy i pestycydy które mogą mieć wpływ na jakość produktu bez konsument poznania. Te składniki chemiczne, które ulegają żywieniowego raka i innych chorób.

Rozwiązanie?

Wspieranie lokalnych rolników i zdecydować się na zakup żywności ekologicznej.

napoje bezalkoholowe

sodasoda

Napoje orzeźwiające bardzo wydaje się być w chwili pragnienia i ciepła, gdzie musimy się napić. Jednakże, są szkodliwe, jak również o około 8 pakietów cukru porcji również zawierać wiele związków chemicznych związanych z rakiem. To było związane iŚrodek l 4-MI (4-metyloimidazol), która jest, co daje charakterystyczny brązowy kolor do napojów typu cola, z rakiem w tysiącach indywidualnych przypadkach. Zawiera on również wysokofruktozowy syrop kukurydziany, które mogłyby pomóc w komórkach nowotworowych pasz.

Rozwiązanie?

Należy unikać spożywania napojów bezalkoholowych i wybiera spożywać naturalne soki i wodę.

Żywność „light” lub dieta

Wielu ludzi wierzy, że jedzenie żywności „light” będzie mieć bardziej zrównoważonej i zdrowej diety. Smutna rzeczywistość jest taka, że ​​te produkty są po prostu niższe cukru i tłuszczu, więc nie przyczyniają się do utraty wagi. Ponadto, Zawierają one pewne substancje, które mogą być związane ze zwiększonym ryzykiem raka, takich jak sztuczne środki słodzące.

Rozwiązanie?

Zdrowej diety bogatej w owoce, warzywa i zboża.

przekąski

bryłkabryłka

Wydaje się bardzo łatwo zjeść przekąskę w czasie głodu, gdzie musimy coś, aby przejść dalej. Jednakże, smażone przekąski, które można łatwo znaleźć na rynku i sklepach zawierają składnik rakotwórczych Powstały po poddaniu żywności w wysokich temperaturach. Składnik ten, znany jako glycidamide powstaje z akryloamidu metabolizm, substancja produkowana kiedy te pokarmy smażone w wysokich temperaturach.

Rozwiązanie?

Spędzić chwile głodu z owocami, naturalnej smoothie, jogurt, orzechy, herbat i wiele innych zdrowej żywności, które zapewniają uczucie sytości.

Like this post? Please share to your friends: