Spalić tłuszcz z brzucha jest pragnienie wielu ludzi. To dlatego, Brzuch jest jednym z obszarów ciała, które ma tendencję do gromadzenia się tłuszczu w wyniku złej diety i siedzący tryb życia.

Gdy tłuszcz znajduje się w tym obszarze, to jest bardzo trudne do usunięcia i konieczne jest, aby całkowicie zmienić styl życia, aby pokazać piękny płaski brzuch. tłuszcz brzuszny jest potrzebne, aby spalić sporo wysiłku i dyscypliny. Tylko w ten sposób zostaną uzyskane dobre wyniki.


Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwanie, Nie przegap kolejnych 3 najważniejsze kroki, aby spalić tłuszcz i pokazać płaski brzuch szybko.

Trzy kroki do spalania tłuszczu z brzucha

Trzy kroki do zdobycia-One-belly-upTrzy kroki do zdobycia-One-belly-up

Pierwszy krok: zacząć dzień od ćwiczeń i dobrego odżywiania

Z jakiegokolwiek powodu należy pominąć śniadanie lub głoduje, a to spowalnia metabolizm i sprawia, że ​​trudniej usuwanie tłuszczu. Ale po pierwsze, rozpocząć dzień od szklanki ciepłej wody z cytryną.

Wykonuje rutynowe sercowo pół godziny. Możesz dołączyć jazdy lub jogging, jazda na rowerze, skakanie na skakance czy taniec, między innymi. Idealnie, rozpoczęcie wykonywania przed śniadaniem, ponieważ tym razem nie spożycia kalorii, a ciało będzie wykorzystywać jako paliwo, które narosły.

Po ćwiczeniach trochę odpocząć, a potem spożywać zdrowe śniadanie bogate w błonnik.

Zobacz również 7 powodów dlaczego nie należy pominąć śniadanie

Drugi krok: ostatni posiłek jeść dziennie

Jest bardzo ważne, aby zjeść coś lekkiego na kolację co najmniej 3 godziny przed snem. Przed jedzeniem zapobiega organizm trawienie i to sprawia, że ​​cięższe rzeczy organizmie.

Podczas snu metabolizm nie jest tak aktywny jak w dzień i nie na tyle, aby spalić kalorie. Dlatego idealnym jest zjeść coś lekkiego, niskokaloryczne i godzinę przed snem.

Możesz być zainteresowany: 5 „korekty” proste, że należy zrobić w swoim kolacji aby schudnąć

Trzeci krok: wykonać brzucha

Jednym z kluczowych punktów, aby spalić tłuszcz brzuszny znajduje ćwiczenia wykonywania takich jak brzuszków. Chociaż można pozostawić je do po ćwiczenia aerobowe, można też zrobić to w innym czasie. Najważniejsze jest, aby zrobić kilka sesji ćwiczeń w różnych seriach w ciągu dnia.

Ćwiczenia te pomagają spalić tłuszcz z brzucha, ton i dostać ten brzuch masz tyle pożądany. Mają one istotne korzyści, jak zwiększyć metabolizm i zwiększyć swoje dzienne spożycie kalorii.

make-abdominalmake-abdominalJak zrobić podstawowe ćwiczenia brzucha?

  • Plecami o twardą powierzchnię, Połóż ręce za głowę, ugnij kolana i umieszczone płasko na nogi podłogowych.
  • Przyjmując to stanowisko, Wstać powoli za pomocą mięśni brzucha, naciskając mały z plecami na podłogę.
  • następnie Niska powoli, powietrze, i powtarza przetwarzanie od 20 do 25 razy, w 90 sekund przerwy pomiędzy seriami.
  • 2 lub 3 jest kompletna seria więcej, 20 do 25 abs.

Dowiedz się najlepszą serię przysiadów

Jest bardzo ważne, aby czuć presję na swojej ABS i nie szyi. Jeśli ból jest odczuwalny w szyi lub pleców oznacza złe postawy przyjmowane. Powinieneś czuć, że pracują mięśnie brzucha, zwłaszcza gdy opuścił pięć przysiadów w każdej serii.

Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do robienia brzuszków, zaczyna się od 10 i stopniowo auméntalos aż zalecanej ilości. Nie należy przesadzać z ABS, a ciało staje się zmęczony i nie dostać te same korzyści.

Pamiętaj!

pamiętaćpamiętać

Chociaż te trzy kroki są niezbędne do uzyskania płaski brzuch i beztłuszczowe, ważne jest, aby pamiętać, że powinny być uzupełnione zrównoważonej diety bogatej w owoce, warzywa, ziarna i wody. W rzeczywistości, dla uzyskania najlepszych rezultatów można znaleźć trzęsie lub herbat, które pomagają spalić tłuszcz brzuszny.

Widzisz, coraz abs nie jest niemożliwe, a tylko wymaga dużo wytrwałości i cierpliwości. Należy pamiętać, że wyniki nie są natychmiastowe i że musi być zgodny ze swoimi procedur i dobrych nawyków w celu osiągnięcia pożądanych rezultatów.

Najlepsze z tego wszystkiego jest to, że Te trzy proste kroki pomogą również poprawić jakość życia i czuć się zdrowiej.