Zlokalizowane infekcje dróg moczowych występują zwykle albo w pęcherza moczowego, cewki moczowej lub nerki, tam, gdzie doznał ataku niektórych bakterii. Jest również ważne, aby wiedzieć, że ogólnie jesteśmy kobiety, które mają tendencję do bardziej cierpią często tę dolegliwość.

Powód? Nasz cewka moczowa jest znacznie krótsza i jest bliżej odbytu niż mężczyźni. Ponadto, problemy takie jak menopauzy mogą powodować infekcje takie, jak zwykle. Dlatego więc dzisiaj, w naszej przestrzeni, chcemy pokazać Jakie jedzenie powinniśmy postępować w tych momentach, kiedy cierpimy którykolwiek z tych problemów.


Bierzemy pamiętać?

Zakażenia pęcherza moczowego, cewki moczowej i nerek

Infekcja dróg moczowych mogą być zlokalizowane w różnych częściach, które wymagają szczególnej uwagi i leczenie, że lekarz powie. My, z naszej strony, my dom przestrzegać odpowiedniej diety, aby zapewnić nam antyoksydantów, witamin i właściwościach antybakteryjnych pomożemy, nie ma wątpliwości, aby ten problem rozwiązać jak najszybciej.

Jednak nigdy nie boli, aby poznać te infekcje cierpimy w naszych dróg moczowych:

 • pęcherz: Infekcja pęcherz jest najbardziej powszechna i wiadomo jak zapalenie lub zakażenie pęcherza.
 • nerki: Zakażenie nerek jest coś poważniejszego. Jeśli problem jest zlokalizowana w jednym zakażenia nerek jest tymczasowe, mówimy o ostre odmiedniczkowe zapalenie nerek, ale jeśli problem nie zostanie rozwiązany, a chodzi o wpływ na inne nerkę też, i mówić przewlekłego odmiedniczkowego zapalenia nerek. W każdym razie, zakażenie nerek jest bardzo bolesna i związana z gorączka, dreszcze i zmęczenie pozwanego.
 • moczowody: Czasami te przewody łączące nerki do pęcherza może również cierpią niektórych zakażeń chociaż zwykle nie jest bardzo powszechne i łatwo rozwiązać za pomocą leków.
 • cewki moczowej Ten typ zakażenia zwane cewki moczowej i znajduje się w kanale, które przenosi moczu z pęcherza moczowego z zewnątrz. Jest to dość powszechne.

Dieta rozwiązać zakażenia u pęcherza, cewki moczowej i nerek

1. Napar z rumianku

Rumianek (2)Rumianek (2)

Rumianek jest powszechnie uważana za jedną z najlepszych naturalnych środków do leczenia infekcji dróg moczowych. Ma bardzo skuteczne związki przeciwbakteryjne, które czynią dla przyspieszają gojenie się różnych procesów zakaźnych. Ponadto nie możemy zapominać, że jest to oczyszczające, więc to pomoże zabić bakterie z moczem. Należy wziąć pod uwagę, w jaki sposób przygotować:

składniki

 • 20 g rumianku
 • Szkło z wodą (200 ml)

przygotowanie 

Traktujemy tę naparu dwa razy dziennie, pierwszy nic ale rośnie a drugi w połowie po południu. Aby to zrobić, musimy zacząć od ogrzewania szklankę wody i, po jego wrzenia, dodać 20 g rumianku o gotowaniu przez 20 minut roboty. Po tym czasie wyłączyć grzanie i pozwolić odpocząć. Pić powoli.

Kąpiele wodne rumianek

Inną ciekawą opcją jest wziąć kąpiel z przygotowaniem rumianek wody jest następująca:

 • Jeden litr wody.
 • 40 g rumianku.
 • Będziemy gotować przez 30 minut, co pozwala stanąć po około 10 minutach. Woda do naszej intymnej kąpieli w okolicy narządów płciowych powinny być ciepłe, nigdy zbyt gorący. Co będziemy przynieść tę wodę do wanny i pozostawać w pozycji siedzącej około 15 minut, aż do ostygnięcia. W ten sposób możemy korzystać z jego właściwości lecznicze.

2. Sok żurawinowy

Blueberry herbataBlueberry herbata

Sok żurawinowy jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów, aby rozwiązać te zlokalizowane w pęcherzu, gdyż zwalcza przylegającą do ścian szkodliwych bakterii i wzmacnia jednocześnie chroniąc nas przed chorobą zakażenia wielu napojów naturalnych. Spożywać codziennie szklankę świeżego soku niesłodzonego żurawiny.

3. Usuwanie rano wodorowęglanu sodu i cytryny

Wodorowęglan-z cytrynyWodorowęglan-z cytryny

Zarówno sody oczyszczonej i soku z cytryny doskonale nadają się do łagodzenia infekcji u pęcherza, cewki moczowej i nerek. Powód? Pomaga zmniejszyć ból i dyskomfort podczas oddawania moczu, nie zapominając, że środek ten aktów alkalizujące nasze ciało, które walczymy kwasowość, która powoduje infekcje.

To może cię zaskoczyć, ponieważ sok z cytryny jest kwaśny, ale gdy organizm metabolizuje to ma wpływ na alkalizacji moczu doskonałej tkanki uzdrawiania żadnego podrażnienia dróg moczowych.

składniki

 • Sok z połowy cytryny
 • 1 łyżeczka sody (3 g),
 • Szkło z wodą (200 ml)

przygotowanie

Wystarczy rozpuścić w wodzie te 3 gramów sody oczyszczonej z sokiem z cytryny. Woda powinna być w temperaturze pokojowej. Pić na czczo oraz w ciągu 5 dni, aby przejść widząc rezultaty.

4. Korzyści z ananasem

Zysk-de-la-ananasZysk-de-la-ananas

Gdy problemy walki w drogach moczowych, ananas zawsze została podniesiona jako jeden z najlepszych owoców w celu zmniejszenia infekcji, bakterie oczyszczające i stan zapalny. Dzięki bromelaina otrzymamy szybkość gojenia się tych wspólnych dolegliwości, więc nie wahaj się codziennie między 3 i 4 plastry świeżego ananasa.

Aby z niego skorzystać, należy przyjąć ją na 15 minut przed lunch i 15 minut przed obiadem. Jego właściwości są wyższe, jeśli spożywać na pusty żołądek.