Zwłaszcza, gdy chodzi o dzieci, wielu rodziców nie chce brać leki, gdy mają gorączkę. Istnieją skuteczne sposoby, aby naturalnie obniżają gorączkę, widzimy pewne zalecenia, aby je zdobyć.

Wskazówki do obniżenia gorączki

Jako pierwszy krok, można wykonać niektóre z tych porad, jeśli masz gorączkę czy członek rodziny wykazuje wyższą temperaturę niż zwykle. Albo będą one przynieść ulgę.

Umieść mokre skarpetki w kostkach


Działa to również w małych. Wystarczy być coraz trochę mokro i miejsce obejmujące tę część ciała. Po wyschnięciu należy powtórzyć procedurę, ale nie przeciekać woda. Stwarza to ulgę i sprawia, że ​​dzieci uspokoić.

Weź ciepłą kąpiel

Pozostając pod prysznicem kilka minut jest dobrym lekarstwem, W ten sposób temperatura spadnie powoli, zauważyć mniejsze zmiany.

fiebre2fiebre2

Pij dużo wody

Jest to ważne, ponieważ gorączka jest równa odwodnienia, ponieważ organizm reaguje na obcych organizmów do niego. Więc pić wodę, herbatę lub sok jest dobrym pomysłem, zwłaszcza jeśli obraz jest zakończona z wymiotami lub biegunką.

Kwoty zależą od wieku pacjenta: 3 litry dla dorosłych mężczyzn, 2,2 dla kobiet i 1,5 litra u dzieci.

Chłodne głowy i szyi

stosowanie Ściereczki zimno lub na mokro. W razie potrzeby powtórzyć kiedy plandeka jest suszona lub zbyt gorąca.

Możesz być zainteresowany: Jaka jest normalna temperatura naszego ciała?

Nie jeść zbyt

Lepiej jest dokonywać zdrowych płynów jak zupa jarzynowa lub herbaty. W ten sposób organizm będzie odzyskać szybciej i łatwiej. Jeśli jesteś głodny, a nie wypełnia, wskazane jest, aby jeść trochę jedzenia od czasu do czasu.

Start środków w celu zmniejszenia gorączkifiebre3fiebre3

Te przepisy mogą być skuteczne, jeśli masz gorączkę, mimo to zawsze najlepiej skonsultować się z ekspertami (m.in. w medycynie lub medycyny naturalnej):

rodzynki herbaty

Umieścić 1 szklanka rodzynek i 7 wody zagotować w garnku. Kiedy przerwać wrzenia, gotować na wolnym ogniu, aż płyn jest zmniejszona o jedną trzecią. Wyłączyć ogień i pozostawić do ostygnięcia. Można pić pół szklanki kilka razy dziennie.

Sage tea

Zioło to może pocić i niższe gorączka. W filiżance, umieścić wrzącej wody i kilka liści szałwii. Przykryć pokrywką i pozostawić na dziesięć minut. Dodaj miód, stevia lub cukru i kilka łyżek soku z cytryny.

Chcesz wiedzieć więcej? Lee: dobrodziejstw szałwii

sałata Herbata

Dobry wybór na pobyt uwodniony. Roślina ta zawiera wiele potasu, wapnia, magnezu, sodu i fosforu.

W celu przygotowania trzeba zagotować litr wody i wlać do miski z całej rośliny sałaty. Pozostawić na piętnaście minut. Przygotowanie szczepu. Dodać słodzik wyboru. Pić zanim wystygnie.

Dostać lody

Jest to środek, który wszystkie dzieci docenią. Zawierający cukier jest korzystne w tych przypadkach, oprócz tego, że zimno. Zmniejszenie ciepła i wilgoci dodać do korpusu, jak również zachęta.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Sunshinecity, Sherry Kang, Karl Ludwig