Naturalne Leczenie infekcji dróg moczowych

Zakażenie moczu jest bardzo powszechną chorobą układu moczowego, który wpływa na więcej kobiet. To irytujące i bolesne, a poza tym drażliwość, może powodować bezsenność i musimy ograniczyć niektóre z naszych codziennych czynności.

Prawdą jest, że nigdy nie powinno działać bez recepty, ale często po prostu skazane do obowiązkowego stosowania antybiotyków, które Oprócz uszkodzenia wątroby, czasami mogą skończyć staje się oporny i nie działają tak efektywnie, jak powinny. Stąd znaczenie profilaktyki i podjąć kroki, aby wiedzieć, że zakażenie dróg moczowych, zapalenie pęcherza moczowego lub znowu nie zakłócić naszą potrzebującym dzień.

Jakie są przyczyny zakażenia dróg moczowych?


Po naszych nerki spełnione ich doskonała pracę w celu oczyszczenia krwi złożony toksyny pęcherza następnie zostać wydalony z moczem, stąd znaczenie, na przykład, że wszystkie kanały prowadzące z nerek do The cewki są nienaruszone, wolne od przeszkód i w środowisku kwaśnym w celu zapobieżenia powstawaniu bakterii warunkach. Ale czasami, czynniki związane z wiekiem, ciążę, anticoceptivos niektórych chorób gruczołu krokowego, takich jak cukrzyca lub fizycznych zaburzeń dróg moczowych ... itd może spowodować wzrost bakterii i w konsekwencji niedrożność dróg oddechowych sprzyjające W związku z tym w moczu lub zapalenie pęcherza moczowego.

objawy

 • Kłucie lub pieczenie podczas oddawania moczu.
 • Ciśnienie w okolicach miednicy.
 • Kontynuując pilną potrzebę oddania moczu.
 • Ciemny mocz, a nawet pojawienie się krwi w nim.
 • Gorączka.

naturalne leczenia infekcji dróg moczowych

woda

woda Woda: podstawowy i niezbędny, zawsze. Zaleca się dwa do trzech litrów dziennie, oczyścić nasze drogi moczowe i zwalczania infekcji.

Najbardziej nadają się do leczenia zapalenia pęcherza moczowego i infekcji układu moczowego rozpoczęciem leczenia antybiotykami naturalnych sprzyjanie rozwiązania tych bakterii w moczu.

 • Cranberry: podstawowej do zwalczania zakażeń dróg moczowych dzięki jego substancji przeciwutleniających, takich jak antocyjany i barwników, w tym witaminę C. Jego funkcja antyseptyczne i antybiotyk umożliwia które mogą działać bezpośrednio na nasiona, zapobiegając przykład bakterii E. coli stosować do źródła ściany dróg moczowych, natomiast witamina C wzmacnia układ odpornościowy zwalczaniu infekcji.
 • Pietruszka i czosnek: doskonałe jedzenie z antibiótocas właściwości. Możemy dodać do naszych posiłków lub zjeść je od siebie. Pietruszka jest najbardziej odpowiednie zmieszanie go z innego kwaśnego soku owocowego i czosnku jak możemy macerlarlo i zjeść go z odrobiną oliwy z oliwek.
 • bakterie kwasu mlekowego Są one równie korzystne, możemy je znaleźć w supermarketach w fermentowanych produktach mlecznych, na przykład, przyczyniając się do poprawy flory jelitowej i rozwijać przeciwciał.
 • diuretyki: Pomagają nam usunąć ciała obce z dróg moczowych i zwalczania zatrzymywanie płynów. Są zatem niezbędna, gdy nasza dieta obejmują szparagi, ogórki, seler, lucerna ... a zwłaszcza ananas, dzięki wielkie korzyści dla swoich desinflamantes dębów.

Zalecenia, aby zapobiec zakażeniu

Pomarańcze są od dawna uznawane za bardzo interesujący dla jego owoców witaminy C.

Pomarańcze są od dawna uznawane za bardzo interesujący dla jego owoców witaminy C. Pomarańcze są od dawna uznawane za bardzo interesujący dla jego owoców witaminy C.

 • Zwiększyć spożycie płynów, aby ułatwić wzrost bakterii.
 • Biorąc witaminy C, sok z pomarańczy, cytryny, ananasy, borówki ...
 • Zawsze dbać o higienę osobistą.
 • Nie pić ani kawy, napoje alkoholowe i zielonej herbaty, ponieważ podrażnia pęcherza i nasz dyskomfort.

Widzisz to naprawdę proste w leczeniu infekcji dróg moczowych, wymaga woli i zrównoważonej diety, które obfitują płynów, zwłaszcza żurawina. Zostało naukowo udowodnione, jego wspaniałe właściwości do zwalczania infekcji, więc warto spróbować i mieć go zawsze pod ręką, czy naturalne lub soków, które można łatwo znaleźć w każdym supermarkecie.

Like this post? Please share to your friends: